fot. KPP Opatów
StoryEditorWYPADKI

Dramatyczne zderzenie ciągnika i Scani pod Opatowem. 35-latek trafił do szpitala

29.11.2023., 10:00h
Groźny wypadek miał miejsce w miejscowości Ujeźd (woj. świętokrzyskie), gdzie doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z ciężarową lawetą. 35-latek trafił do szpitala.

Opatów. Ciężarowa Scania zderzyła się z ciągnikiem rolniczym

We wtorkowe przedpołudnie na drodze wojewódzkiej w Ujeździe doszło do zdarzenia drogowego. Ciężarowa laweta, przewożąca maszynę do układania masy bitumicznej na jezdni, wylądowała w rowie po zderzeniu z ciągnikiem rolniczym. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala trafiła jedna osoba, to kierowca ciężarowego samochodu.

Traktorzysta zawinił?

Ciągnikiem siodłowym kierował 35-latek, z kolei za kierownicą ciągnika rolniczego znajdował się 61-letni mężczyzna. Wstępne ustalenia policji wskazują, że zawinił kierowca ciągnika rolniczego. 61-letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarowej Scanii, którą kierował 35-letni mężczyzna.

Trudne warunki drogowe - policja apeluje o ostrożność

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, zwłaszcza w warunkach zimowych, oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Wypadki takie jak ten w Ujeździe przypominają o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa na drodze, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych.

Michał Czubak

fot. KPP Opatów

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. luty 2024 21:54