fot. PSP Przasnysz
StoryEditorWYPADKI

Groźny wypadek dwóch aut i ciągnika na Mazowszu. Samochód aż dachował [FOTO]

28.10.2023., 15:00h
Jedna osoba została ranna i przetransportowana do szpitala po zderzeniu trzech pojazdów, w tym ciągnika rolniczego w miejscowości Czaplice-Furmany (woj. mazowieckie) na drodze krajowej nr 57.

Przasnysz. Zderzenie ciągnika rolniczego i dwóch aut

W dniu 23 października w godzinach wieczornych mniej więcej godzinie 20:17 w miejscowości Czaplice-Furmany (woj. mazowieckie), na drodze krajowej nr 57, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciągnika rolniczego. W wyniku tego wypadku ucierpiała jedna osoba, która została przetransportowana do szpitala. Według informacji udostępnionych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, na miejscu zdarzenia zaangażowane były dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz trzy zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych. Działania straży pożarnej trwały przez 3 godziny i 20 minut.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Ciągnik zgubił koło

Gdy służby dotarł na miejsce zdarzenia zastali rozbite trzy pojazdy. Jedno z aut osobowych znajdowało się na drodze - miało rozbity przód. Drugi samochód zatrzymał się na poboczu, ale nie na kołach - auto dachowało. Także na drodze znalazł się uszkodzony ciągnik rolniczy, który znajdował się bez jednego koła.

Michał Czubak
fot. KP PSP Przasnysz

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 07:55