fot. OSP Wydminy
StoryEditorWYPADEK

Groźny wypadek pod Giżyckiem. 85-latek na motorowerze zderzył się z ciągnikiem z przyczepą

29.08.2023., 11:00h
W ciężkim stanie do szpitala trafił 85-latek, który jadąc motorowerem na trasie Wydminy-Gawliki Małe (woj. warmińsko-mazurskie) uderzył w tył przyczepy ciągniętej przez ciągnik rolniczy. Do poważnego wypadku doszło 26 sierpnia.

Giżycko. Zderzenie motoroweru z ciągnikiem rolniczym

Służby ratownicze policji oraz pogotowia oraz straży pożarnej 26 sierpnia. Tam na trasie Wydminy-Gawliki Małe doszło do wypadku, w którym poszkodowana została jedna osoba. To 85-letni kierujący jednośladem, który wjechał w tył przyczepy rolniczej. Stan poszkodowanego 85-latka nie pozwalał na sprawdzenie trzeźwości kierującego motorowerem. Z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Policja o wypadku z udziałem ciągnika rolniczego

- Z relacji na miejscu obecnych świadków wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym z przyczepą, załadowaną dziesięcioma belami słomy wyjechał z drogi szutrowej i jechał w kierunku m. Wydminy, natomiast kierujący motorowerem jadąc od m. Wydminy z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w lewy tył przyczepy, w wyniku czego przewrócił się. 85 – motorowerzysta w wyniku poważnych obrażeń ciała został przetransportowany do szpitala w Giżycku. Kierowca ciągnika rolniczego był trzeźwy – podaje st. asp. Iwona Chruścińska z policji w Giżycku.

Michał Czubak

Fot. OSP Wydminy

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. czerwiec 2024 13:20