fot. KMP Siedlce
StoryEditorOsobówka zmasakrowana przez kombajn

KOSZMAR! Śmierć po zderzeniu Citroena z kombajnem. Auto zmasakrowane [ZDJĘCIA]

17.07.2023., 08:00h
Jedna osoba zginęła na miejscu w wyniku koszmarnego wypadku, do którego doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w Broszkowie (woj. mazowieckie). Zderzyły się tam Citroen z kombajnem zbożowym. Kierowca Citroena nie miał żadnych szans. Zginął na miejscu.

Siedlce. Śmiertelny wypadek w Broszkowie po zderzeniu kombajnu z samochodem osobowym

W Broszkowie (woj. mazowieckie), na drodze krajowej nr 2, miało miejsce tragiczne zdarzenie drogowe tuż przed godziną 18:00. Doszło do zderzenia samochodu osobowego z kombajnem zbożowym, skutkując śmiercią kierowcy samochodu osobowego.

Służby zadysponowane na miejsce zdarzenia zauważyły osobowego Citroena, który wbity był pod heder kombajnu zbożowego. Auto było zmasakrowane. Szanse na to, że kierujący nim mężczyzna żyje, były znikome.

Medykom i strażakom udało się dostać do poszkodowanego, by sprawdzić jego parametry życiowe. Te nie był już wykrywalne. Odstąpiono od czynności ratujących życie.

Najprawdopodobniej kierujący kombajnem usłyszy zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym

- Tuż przed godziną 18.00 w miejscowości Broszków na DK2 między Kałuszynem a Siedlcami, kierujący kombajnem rolniczym mieszkaniec gminy Kotuń, wyjeżdżając z pola, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającemu się samochodem osobowym marki Citroen, 38-letniemu mieszkańcowi Warszawy. W wyniku zderzenia kierujący samochodem osobowym poniósł śmierć na miejscu. Kierujący kombajnem rolniczym był trzeźwy - informuje st. sierż. Barbara Jastrzębska z policji w Sidlcach.

Michał Czubak

fot. KMP Siedlce, mazowiecka policja

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
15. czerwiec 2024 07:35