fot. OSP Rutki
StoryEditorWYPADKI

Koszmarny wypadek na Podlasiu. Osobówka wbiła się w ciągnik. ZGINĘLI mężczyzna i jego 6-letnia córeczka

24.09.2023., 14:00h
Tragiczny wypadek w Jeziorkach koło Augustowa (woj. podlaskie). W wyniku tego zdarzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym śmierć na miejscu poniosła sześcioletnia dziewczynka, a 46-letni kierowca pojazdu osobowego zmarł kilka godzin później w szpitalu.

Augustów. Zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym w Jeziorkach

Fatalny w skutkach wypadek miał miejsce w piątkowy wieczór, 22 sierpnia. Doszło do niego na drodze krajowej nr 16.

Według wstępnych ustaleń policji kierowca osobowego samochodu marki Opel, z nieznanych dotąd powodów, uderzył w tył ciągnika z beczkowozem.

Ogromna siła zderzenia i ofiary śmiertelne wypadku

Siła uderzenia była ogromna, a w samochodzie podróżowały trzy osoby. Zespół pogotowia ratunkowego, który przybył na miejsce, stwierdził, że nie można już pomóc jednej z pasażerek Opla. Sześcioletnia dziewczynka straciła życie na miejscu.

Kierowca oraz drugie dziecko, które jechało na fotelu pasażera, zostali przetransportowani do pobliskiego szpitala. Niestety, życia 46-latka nie udało się uratować. Stan zdrowia drugiego poszkodowanego dziecka pozostaje na razie nieznany.

Osoba prowadząca ciągnik rolniczy nie odniosła poważnych obrażeń zagrażających życiu.

Na miejscu tragedii pracowali policjanci z Białegostoku pod nadzorem prokuratora. Dochodzenie ma na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności i przyczyn tego tragicznego wypadku. Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 16 zostały zakończone przed północą.

Michał Czubak
fot. OSP Rutki

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
09. grudzień 2023 13:37