fot. KPP Łuków
StoryEditorWYPADKI

Koszmarny wypadek pod Łukowem. Ciężarówka zmasakrowała Ursusa. Rolnik i jego córka trafili do szpitala

14.09.2023., 10:00h
Dwie osoby zostały ranne. To 64-letni traktorzysta i jego 33-letnia córka. Oboje podróżowali ciągnikiem rolniczym, gdy z drogi zmiótł go pojazd ciężarowy.

Łuków. Cięzarówka zmasakrowała Ursusa

Na drodze krajowej nr 63 doszło do groźnego zdarzenia, w którym uczestniczyły ciężarówka Renault i ciągnik Ursus. Według policji, przyczyną zderzenia pojazdów było nieprawidłowe wyprzedzanie przez kierowcę ciężarówki, który nie zauważył, że kierowca ciągnika zamierzał skręcić w lewo. W wyniku uderzenia ciągnik został całkowicie uszkodzony, a jego kierowca i pasażerka zostali ranieni i zabrani do szpitala. Na szczęście ich stan nie jest poważny i nie ma zagrożenia dla ich życia. Policja prowadzi dalsze czynności w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia.

image
FOTO: fot. KPP Łuków

Policja przypomina i apeluje

Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze, a także o dostosowanie prędkości i odległości do warunków ruchu. Policja przypomina też o obowiązku odpowiedniego oznakowania i oświetlenia pojazdów rolniczych, które poruszają się po jezdni w celu wykonania prac polowych.

Michał Czubak
fot. KPP Łuków

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
28. maj 2024 03:00