fot. OSP Przecław
StoryEditorWYPADKI

Osobówka zderzyła się z ciągnikiem. Ursus aż pękł [ZDJĘCIA]

03.06.2023., 10:00h
W miejscowości Przecław, 1 czerwca rankiem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego oraz samochodu osobowego. Chociaż samo zderzenie wyglądało bardzo niebezpiecznie skończyło się jedynie na uszkodzeniach pojazdów. Nikt nie został ranny.

Mielec. W Przecławiu Ursus zderzył się z osobówką

W miniony czwartek 1 czerwca, w godzinach porannych na ul. Podzamcze w Przecławiu (woj. podkarpackie) ciągnik rolniczy zderzył się z pojazdem osobowym. Na miejsce zdarzeni zadysponowano straż pożarną oraz policję. Karetka pogotowia nie była potrzebna – obyło się bez osób poszkodowanych.

" allowfullscreen="allowfullscreen">

Zderzenie, chociaż mogło wyglądać groźnie, skończyło się jedynie na uszkodzeniach pojazdów biorących w nim udział. Ciągnik rolniczy z tej kolizji wyszedł znacznie gorzej – złamał się w pół.

Policjanci apelują o rozwagę na drogach

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami. „Pamiętajmy o tym, że na drodze nie jesteśmy sami. Bądźmy odpowiedzialni i nie ryzykujmy swoim życiem oraz innych. Nasze błędy i zaniechania mogą niestety mieć tragiczne w skutkach konsekwencje. Starajmy się unikać agresywnych zachowań na drodze, a jeśli takie się pojawiają, to informujmy o tym funkcjonariuszy.” – przekonują funkcjonariusze.

Michał Czubak
Fot. OSP Przecław

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
28. wrzesień 2023 02:13