fot. arch. prywatne
StoryEditorKRADZIEŻ CIĄGNIKÓW

Rolnikowi z Mazowsza skradziono 2 ciągniki. Wyznaczył 20 tys. zł nagrody

08.11.2023., 10:00h
Rolnikowi z Tarczyna (woj. mazowieckie) skradziono ciągniki rolnicze. Mężczyzna sprawę zgłosił na policję, ale również działa na własną rękę i prosi o pomoc internautów. Wyznaczył nagrodę za pomoc w odzyskaniu ciągników.

Tarczyn. Kradzież ciągników rolniczych

Nie jednego, ale aż dwa ciągniki rolnicze zostały skradzione rolnikowi z Tarczyna. Mężczyzna kradzież zauważył 1 listopada i natychmiast zgłosił sprawę na policję. Ukradzione pojazdy to traktory:

  • Landi Rex 70F z 2016 roku,
  • Case Quantum 75F z 2013 roku.

Traktory zostały zarejestrowane przez kamery, więc do pewnego momentu można prześledzić ich trasę. Jak podaje właściciel ukradzionych ciągników, złodzieje poruszali się ul. Dąbrowskiego w kierunku Jezierzan.

Okradziony wyznaczył nagrodę za pomoc

Poszkodowany rolnik nie chce tylko liczyć na policję. Postanowił działać i za sprawą mediów społecznościowych ma nadzieję, że uda się odzyskać utracone traktory. Informację o kradzieży pojazdów zamieścił na Facebooku a wraz z nią zapewnienie, że oferuje 20 tys. zł nagrody za informacje o miejscu pobytu ukradzionych traktorów.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy rolnicy decydują się na taki krok. Wszak nie raz media społecznościowe, a w zasadzie internauci, udowodnili, że są w stanie dokonać czegoś niemożliwego, co policji zajmuje znacznie więcej czasu.

Miejmy nadzieję, że i tym razem pomoc internautów okaże się nieodzowna i skradzione traktory niebawem wrócą do właściciela.

Michał Czubak

fot. arch. prywatne

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. czerwiec 2024 01:55