fot. KPP Zambrów
StoryEditorWYPADKI

Tragedia na Podlasiu. Dachował ciągnik rolniczy. ZGINĄŁ 9-letni chłopczyk

03.08.2023., 08:15h
Niewyobrażalna wręcz tragedia rozegrała się w miejscowości Srebrna (woj. podlaskie). Tam w wyniku wypadku, zderzenia z ciągnikiem rolniczym, śmierć poniosło dziecko. Chłopczyk miał ledwie 9 lat.

Podlasie. Dachował ciągnik, jego 9-letni pasażer niestety zginął na miejscu

Wypadek miał miejsce 2 sierpnia w miejscowości Srebrna na Podlasiu. Dachowanie ciągnika, zakończone śmiercią było następstwem zdarzenia, które wystąpiło wcześniej. Wstępne ustalenia policji wskazują, że tragedia nastąpiła po tym, jak 42-letni kierowca skutera stracił panowanie nad pojazdem i spadł z niego, sunąc wprost pod jadący z przeciwnego kierunku ciągnik rolniczy.

" allowfullscreen="allowfullscreen">

W odpowiedzi na tę sytuację, kierowca ciągnika podjął desperacką próbę uniknięcia kolizji ze skuterem i jego kierowcą, zjeżdżając na pobocze. To doprowadziło do dachowania pojazdu.

Desperacka próba uratowania życia 9-latka

Na miejscu pojawiła się straż, policja oraz pogotowie ratunkowe. Służby te podjęły desperacką próbę uratowania małego jeszcze życia. Życia chłopca, przed którym jeszcze było wiele wyzwań i osiągnięć do zdobycia. Niestety... los okazał się być brutalny. 9-latek zmarł na miejscu.

Okoliczności wypadku są wyjaśniane przez policję. Na ten moment wiadomo tyle ile przekazano opinii publicznej. Wiadomo też, że obaj kierujący pojazdami, które uczestniczyły we wczorajszym wypadku, byli trzeźwi.

Michał Czubak

fot. KPP Zambrów

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. czerwiec 2024 15:25