fot. arch. policja.pl
StoryEditorWYPADKI

Tragedia na Podlasiu. Młody rolnik ZGINĄŁ pod pokrywą belarki

12.09.2023., 19:00h
Nie żyje 32-letni rolnik z Dołubowa. Mężczyzna został zmiażdżony pokrywą belarki. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Siemiatycze. Tragiczna śmierć młodego rolnika w Dołubowie

W poniedziałek rano (11 września), przed godziną 9, służby zostały powiadomione o wypadku, jaki miał miejsce na terenie prywatnej posesji w Dołubowie (woj. podlaskie). Ze zgłoszenia wynikało, że 32-letni rolnik został przyciśnięty pokrywą belarki. Jako pierwsi na alarm odpowiedzieli druhowie z OSP Dołubowo, którzy byli pierwszą jednostką ratowniczą na miejscu.

Młody rolnik bez funkcji życiowych

Strażacy szybko wydostali mężczyznę z maszyny rolniczej i podjęli działania ratownicze. Prowadzono je do momentu przyjazdu załogi karetki pogotowia, która następnie przejęła działania medyczne. Wysiłki służb okazały się daremne. Nie udało się 32-latkowi przywrócić czynności życiowych. Stwierdzono zgon poszkodowanego 32-latka.

Okoliczności wypadku wskazują na zdarzenie o charakterze nieszczęśliwego wypadku podczas pracy przy maszynie rolniczej. Na polecenie prokuratora zabezpieczono ciało rolnika celem badań sekcyjnych. Okoliczności tragicznego zdarzenia są ustalane przez śledczych.

Michał Czubak
​fot. ilustrujące/arch. policja.pl

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. czerwiec 2024 14:37