TRAGEDIA pod Przasnyszem. 39-letni motocyklista wbił się w ciągnikKomenda Powiatowa Policji w Przasnyszu
StoryEditorMotor zderzył się z ciągnikiem

TRAGEDIA pod Przasnyszem. 39-letni motocyklista wbił się w ciągnik

15.08.2023., 13:52h
Ogromna tragedia między Przasnyszem a Karwaczem (woj. mazowieckie). 39-letni motocyklista zginął po tym, jak zderzył się z ciągnikiem marki Zetor. To drugi śmiertelny wypadek motoru w ciągu dwóch dni na tej samej drodze.

Dramat pod Przasnyszem. Motocykl wbił się w ciągnik 

W poniedziałek 14 sierpnia na drodze między Przasnyszem a Karwaczem doszło do tragicznego wypadku. 39-letni motocyklista zderzył się z ciągnikiem rolniczym.

- 14 sierpnia około godziny 21.10 na drodze relacji Przasnysz – Karwacz, na wysokości cmentarza komunalnego doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 39-letni motocyklista – informuje kom. Paweł Rykowski z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Motocyklista z nieustalonych przyczyn uderzył w tył ciągnika Zetor

Z informacji przekazanej przez policję wynika, że kierujący motocyklem Suzuki GSX R600, mieszkaniec powiatu makowskiego z nieustalonych przyczyn uderzył w tył ciągnika rolniczego marki Zetor. Niestety, nie udało się go uratować. Zmarł na miejscu.

Natomiast ciągnikiem kierował 50-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego.

- Został on zbadany za zawartość alkoholu w organizmie – był trzeźwy. Pobrano od niego również krew celem zbadania na zawartość alkoholu i substancji zabronionych – informuje policja.

Dwa śmiertelne wypadki motocyklistów na tej samej drodze w dwa dni

Policja informuje, że był to drugi śmiertelny wypadek motocyklisty w ciągu dwóch dni niemalże w tym samym miejscu.

W niedzielę 13 sierpnia rano na tej samej drodze, 300 m dalej, zginął inny motocyklista. Zderzył się z samochodem marki Hyundai Tucson.

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 08:19