fot. OSP Rzeczyca
StoryEditorWYPADEK

Wypadek osobówki i ciągnika pod Białą Podlaską. Toyota kompletnie zmasakrowana [FOTO]

07.08.2023., 09:00h
W miejscowości Halasy (woj. lubelskie) na drodze krajowej nr 19, prowadzącej z Międzyrzeca Podlaskiego w kierunku Łosic, doszło do zderzenie samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym.

Lublin. Zderzenie traktora z osobówką w Halasach

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu ciągnika rolniczego z przyczepą z samochodem osobowym. To skutek wypadku, do którego doszło w miniony piątek na DK19 w miejscowości Halasy (woj. lubelskie). Szczęśliwie dla uczestników zderzenia, obrażenia okazały się nie być takimi, które zagrażały życiu, a żadna z osób uczestnicząca w stłuczce nie była zakleszczona w pojeździe.

Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów.

Spore utrudnienia na "krajówce"

Chociaż sam wypadek mógł wyglądać groźnie, nie oznacza, że takim był. Swoje za to musieli wycierpieć inni uczestnicy ruchu drogowego, którzy w tym miejscu przejeżdżali. Konsekwencją tego zdarzenia były utrudnienia w ruchu drogowym. Pas jezdni kierujący się w stronę Łosic został zablokowany, co generowało korki. Aby zapewnić płynność ruchu, policjanci wprowadzili tymczasowy ruch wahadłowy, jednak na drodze tak obciążonej, jak DK19, przyniosło to niewielką poprawę.

Michał Czubak

fot. OSP Rzeczyca

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. czerwiec 2024 16:29