fot. OSP Winnica
StoryEditorWYPADEK

Wypadek potężnego ciągnika rolniczego z osobówką pod Pułtuskiem [FOTO]

31.01.2024., 11:00h
W Zbroszkach (woj. mazowieckie) o godzinie 8:00 doszło do kolizji między samochodem osobowym a ciągnikiem rolniczym. W związku ze zdarzeniem na miejsce zadysponowano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pułtusk. Poważne zderzenie auta z ciągnikiem rolniczym

Do wypadku doszło 30 stycznia około godziny 8 rano. Auto osobowe zderzyło się z potężnym ciągnikiem rolniczym. Na miejsce natychmiast został skierowany Zespół Ratownictwa Medycznego oraz strażacy i policja. Z uwagi na obrażenia osoby poszkodowanej, na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowany z samochodu osobowego został śmigłowcem zabrany do szpitala.

Okoliczności wypadku ustala policja.

image
WYPADKI

Poważny wypadek w gospodarstwie pod Wągrowcem. Ładowarka przygniotła mężczyznę

Pułtusk. Tony ziarna w rowie koło Zator

Kilka dni wcześniej również służby z powiatu pułtuskiego interweniowały w związku ze zdarzeniem drogowym. 27 stycznia na trasie Zatory - Ciski wywróciła się ciężarówka „wanna” wypełniona zbożem. Kierujący pojazdem ciężarowym, na prostym odcinku drogi, zjechał do przydrożnego rowu i przewrócił zestaw na prawy bok. Jak przekazał mundurowym, chciał w ten sposób uniknąć zderzenia z pojazdem, który zajechał mu drogę.

Michał Czubak

fot. PSP Pułtusk, OSP Winnica

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. czerwiec 2024 21:57