Dziecko z ciężkimi obrażeniami trafiło helikopterem LPR do szpitala w Szczecinie.fot. Policja Mazowiecka
StoryEditorwypadek

ZMARŁ 4-letni chłopczyk, który wpadł pod kosiarkę. Koszmar podczas koszenia łąki

17.06.2024., 08:00h
Przerażająca tragedia rozegrała się w Białobłociu koło Gorzowa (woj. lubuskie). 4-letnie dziecko dostało się pod kosiarkę podczepioną do ciągnika rolniczego. Niestety, w wyniku obrażeń ciała dziecko zmarło.

Gorzów Wielkopolski. Śmiertelny wypadek podczas koszenia łąki

Podczas prac polowych, 4-letni chłopiec został ciężko ranny, wpadając pod kosiarkę podczepioną do ciągnika rolniczego. W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia dziecko doznało poważnego urazu kręgosłupa. Stan chłopczyka od początku określany był jako krytyczny.

Z uwagi na rozległe obrażenia ciała na miejsce wezwano załogę lotniczego pogotowia ratunkowego. Śmigłowcem LPR chłopiec został przetransportowany do szpitala.

image
wypadek

Dramatyczne wypadek Ursusa i Forda. Ciągnik aż dachował

Obrażenia okazały się śmiertelne

W jednym ze szczecińskich szpitali o życie 4-latka walczył zespół medyków, który niestety tę walkę przegrał. Nie udało się uratować tego małego życia.

Policja zajmuje się sprawą

Ciągnikiem rolniczym kierował 26-letni mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący traktorem był trzeźwy. Policja teraz ustala, jak doszło do tego, że 4-letni chłopczyk znalazł się w zasięgu pracy kosiarki oraz czy w chwili wypadku była sprawowana nad nim opieka rodzicielska.

Michał Czubak

fot. ilustrujące

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. lipiec 2024 04:13