StoryEditorWypadki

Zderzenie 3 auta. Pośród pasażerów... kozy

02.10.2020., 18:10h
Jedna koza w bagażniku, druga na tylnej kanapie volkswagena golfa - taki widok zastali policjanci, którzy obsługiwali zdarzenie drogowe z udziałem trzech samochodów. Za kierownicą golfa 20-latka.

Skarżysko-Kamienna: Kozy uczestnikami zderzenia w Suchedniowie

30 września w godzinach popołudniowych policja obsługiwała zderzenie trzech pojazdów, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Kieleckiej, Zagórskiej i Mickiewicza w Suchedniowie (świętokrzyskie). Doszło tam do zderzenia volkswagena golfa, dostawczego fiata oraz toyoty.

W wyniku zderzenia aut do szpitala trafiła 40-latka z japońskiego auta, oraz 60-letni kierowca fiata. Młodej, bo ledwie 20-letniej kierującej golfem oraz pasażerowi tego auta nic się nie stało.

W małym golfie kozy dwie

Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję, bo oboje kierujący zabrani do szpitala, po zaopatrzeniu zwolnieni zostali do domu z drobnymi urazami.

Zdziwienie policjantów było olbrzymie, kiedy zauważyli, że oprócz pasażera w golfie… znajduje się koza. Zwierzę przebywało na tylnej kanapie auta. Jak się później okazało, nie był to jedyny okaz, jaki przebywał w samochodzie.

Po otwarciu bagażnika oczom mundurowym ukazała się druga koza.

Oba zwierzęta wypuszczono i przekazano pod opiekę właściciela, pasażera golfa.

Michał Czubak
Fot. KPP w Skarżysku – Kamiennej

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
02. marzec 2024 06:42