StoryEditorWypadek

Zderzenie ciągnika z osobówką. 3-letni chłopczyk w szpitalu

30.12.2022., 12:12h
26-letni traktorzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem osobowym. W wyniku wypadku 3-letni chłopczyk trafił do szpitala.

Ostrzeszów. Przykre w skutkach zderzenie Skody z ciągnikiem rolniczym Massey Ferguson

Wypadek miał miejsce w Marcinkach (woj. wielkopolskie) nieopodal Ostrzeszowa. Doszło do niego 27 grudnia w godzinach popołudniowych. Służby informację o zderzeniu pojazdów przyjęły około godziny 14.30. W wyniku zderzenia ranne został jedno z dzieci podróżujące samochodem osobowym.

3-latek zabrany do szpitala

26-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, kierując ciągnikiem rolniczym marki Massey Ferguson wraz z przyczepą, wyjeżdżając z leśnego duktu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Skoda, którym kierowała 29-letnia kobieta, mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego. Kobieta jechała z dwójką dzieci, które miały odpowiednio 6 oraz 3 latka.
Kierującym pojazdami nic się nie stało. Również na żadne dolegliwości nie uskarżało się starsze z dzieci. Z kolei do 3-latka wezwano karetkę pogotowia, która przetransportowała go do szpitala.

Traktorzysta ma przechlapane

W zależności od tego, jakich obrażeń doznało dziecko, policja lub sąd będą stosowały karę dla 26-letniekgo traktorzysty. Już teraz jednak służby podają, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Zatem wcale nie powinien wsiąść za kierownicę ciągnika i poruszać się nim po drogach publicznych.
Michał Czubak
Fot. PSP Ostrzeszów
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. maj 2024 08:29