StoryEditorWiadomości rolnicze

Znasz się na zbożach? Możesz wygrać nawóz azotowy

19.11.2022., 15:11h
Tygodnik Poradnik Rolniczy przygotował konkurs dla prawdziwych rolników, którzy znają się na zbożach. Do wygrania są aż 2 tony nawozów azotowych, co przy obecnych cenach nawozów jest bardzo wartościową nagrodą. Co zrobić, żeby je wygrać?

W tych trudnych i niespokojnych czasach, gdy inflacja przekracza wszelkie granice, mamy dla Was konkurs. Mamy nadzieję, że przyniesie Wam odrobinę wytchnienia. By zabawa była relaksem, a nie stresem, przygotowaliśmy łatwe zadanie konkursowe.

Wygraj w konkursie "Co to za zboże?"

Gwarantujemy, że odpowiedź na pytania zajmie zaledwie kilka minut. Natomiast nagroda w konkursie jest cenna. Niezbędna w każdym gospodarstwie, które specjalizuje się w uprawie.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie „Jakie to zboże?” To proste - wystarczy wejść na stronę konkursową rozpoznać 4 gatunki zbóż, które widnieją na zdjęciach. I dokończyć zdanie „Azot dla rośliny to…”.

Wiemy, że każdy rolnik wie do czego rośliny potrzebują tego pierwiastka. W tym zadaniu liczymy na kreatywność konkursowiczów.

Nagrody w konkursie to nawóz azotowy

Co można wygrać w zamian za prawidłową odpowiedź na te łatwe pytania? Wartość nagrody jest niebagatelna! W dzisiejszych czasach to ponad 6 tys. złotych! Bo to dwie tony nawozu azotowego! Laureat otrzyma jedną tonę, a dla dwóch pozostałych finalistów mamy po pół tony tego niezbędnego w każdym gospodarstwie preparatu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 1.01.2023 roku.

Wszystkie informacje o konkursie oraz formuarz zgłoszeniowy znajdziecie na tej stronie: 

Konkurs "Co to za zboże?"

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
02. październik 2023 04:42