StoryEditorWiadomości rolnicze

Zgłoś swój ziołowy ogródek do konkursu TPR i wygraj super nagrodę

08.08.2021., 09:08h
W historii "Tygodnika Poradnika Rolniczego" odbyło się już pięć edycji konkursu "Zielony zakątek". Zeszłoroczną przerwę wymusiła na nas pandemia. Ale wracamy do dobrej i cenionej przez naszych Czytelników tradycji współzawodnictwa na kwieciste rabaty.

Ogródek piękny i jadalny szansą na świetne nagrody

W tym roku poszukujemy najpiękniejszych ogródków ziołowych. Skomponowanych z roślin jadalnych, ale przede wszystkim leczniczych i przyprawowych, a także dekoracyjnych o walorach leczniczych. 

By stanąć do konkursu, wystarczy przysłać do naszej redakcji od 5 do 15 zdjęć – papierowych bądź w wersji elektronicznej – dobrze dokumentujących uprawę. Spośród zdjęć komisja, której przewodniczy dr Anita Schroeter-Zakrzewska, wybierze dziesięć, które wejdą do finału. Dziennikarze naszej redakcji odwiedzają dziesięcioro finalistów, jeśli pozwoli nam na to epidemia. Spośród finalistów wyłonionych zostanie trzech zwycięzców, a wyniki konkursu opublikujemy w numerze 39 "Tygodnika".

Jakie nagrody są przewidziane?

Pierwsze miejsce nagrodzimy kosiarką akumulatorową firmy Kärcher o wartości 2579 zł, drugie – nożycami firmy Kärcher o wartości 1519 zł, a trzecie – podkaszarką firmy Kärcher wartą 1269 zł. Laureaci otrzymają też po dwie pary profesjonalnych kaloszy firmy Lemigo.

W konkursie przewidujemy także dziesięć wyróżnień. Ich laureaci otrzymają po zestawie nasion od firmy Plantico. W każdym znajdą się nasiona szesnastu różnych roślin.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.tygodnik-rolniczy.pl. 

Na zdjęcia ogrodów ziołowych czekamy do 15 sierpnia br. Prosimy przesyłać je na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres redakcji: „Tygodnik Poradnik Rolniczy”, ul. Metalowa 5, 60–118 Poznań z dopiskiem „Zielony zakątek”.

Przypominamy, że do konkursu nie mogą stanąć laureaci i wyróżnieni z poprzedniej edycji.

Zgłoś swój ziołowy ogródek do konkursu TPR i wygraj super nagrodęKarolina Kasperek
Zdjęcie: Pixabay

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. wrzesień 2023 20:21