StoryEditorWiadomości rolnicze

Zielony zakątek – do końca lipca czekamy na zgłoszenia!

21.07.2014., 12:07h
Zapraszamy do udziału w I edycji konkursu na najpiękniejszy ogród przy zagrodzie wiejskiej. Partnerem redakcji „Tygodnika Poradnika Rolniczego” jest firma Husqvarna – fundator nagród.   

Zaproś nas do swojego ogrodu. Pokaż, jak zaprojektowałeś własny wymarzony zielony zakątek, gdzie lubisz wypoczywać i spędzać wspólne chwile z rodziną czy przyjaciółmi. Chcemy także zobaczyć, jakie gatunki roślin rosną na twoim zielonym skrawku ziemi. 

Zasady naszego konkursu

Wystarczy, że zrobisz co najmniej trzy zdjęcia najładniejszego miejsca w swoim ogrodzie i w kilku zdaniach opiszesz jego uroki. Wówczas będziesz mógł wziąć udział w konkursie. Na podstawie tych materiałów jury konkursu wybierze 10 najpiękniejszych ogrodów, które odwiedzimy i przedstawimy na łamach naszej gazety. Spośród nich wybierzemy trzy  – zwycięzcę i dwóch wyróżnionych.

Tak przygotowany materiał prześlij na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres redakcji „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, ul. Metalowa 3, 60-118 Poznań. Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2014 roku.

Właściciel najpiękniejszego ogrodu otrzyma podkaszarkę  128C firmy Husqvarna. Właściciele wyróżnionych ogrodów otrzymają klasyczne rękawice i uniwersalny sekator Husqvarna, czyli przybory niezbędne dla miłośników formowania krzewów i drzew. θ

Regulamin konkursu dostępny będzie w redakcji TPR oraz na stronie internetowej (http://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/ogrod/regulamin-konkursu-na-najpiekniejszy-wiejski-ogrod-2014-roku)

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
01. październik 2023 11:26