StoryEditorKonkurs

Weź udział w konkursie piernikowym TPR! Czekają super nagrody!

12.12.2021., 13:12h
Pieczesz wraz z bliskimi lub przyjaciółmi pierniki? To super! A dzięki temu możesz sprawić sobie dodatkowo świetny prezent, np. ekspres do kawy czy robot kuchenny. Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie piernikowym Tygodnika Poradnika Rolniczego. Co zrobić, aby zdobyć jedną z nagród?
  • Ja pierniczę, 
  • ty pierniczysz, 
  • on pierniczy. 

Ale teraz wszyscy pierniczymy, bo przygotowujemy pierniki na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. A Tygodnik Poradnik Rolniczy ogłasza konkurs pod hasłem „Do piernika!”.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie piernikowym TPR?

Chcemy, abyście pochwalili się swoimi piernikami i tym jak je udekorowaliście.

Żeby wziąć udział w naszym konkursie piernikowym wystarczy, po pierwsze zrobić zdjęcie piernika i przesłać je do nas. A po drugie, do zdjęcia koniecznie załącz krótkie świąteczne życzenia dla redakcji „Tygodnika Poradnika Rolniczego” w dowolnej formie.

W wyborze najpiękniejszego piernika będziemy oceniać estetykę wykonania, nowatorskie ujęcie tematu i niebanalność. Czekamy więc na jak najbardziej oryginalnie udekorowane pierniki. A w krótkich życzeniach ocenimy siłę przekazu.

Jakie nagrody można wygrać w konkursie Do piernika!?

Najpiękniejsze pierniki nagrodzimy trzema bardzo atrakcyjnymi sprzętami kuchennymi.

  1. Pierwsza nagroda to ciśnieniowy ekspres do kawy Philips LatteGo, który nie tylko zmieli kawę, ale przyrządzi dla was pyszne latte czy capuccino.
  2. Druga nagroda to robot planetarny Götze&Jensen, który nie tylko miesza ciasto, ale też posiada wbudowany blender kielichowy i maszynkę do mięsa.
  3. Trzecie miejsce w konkursie uhonorujemy robotem planetarnym marki Gerhaus, który wesprze pieczenie i gotowanie, ale dzięki nowoczesnemu designowi będzie zdobić kuchnię.

Jak można się zgłosić do naszego konkursu piernikowego?

Na Wasze zgłoszenia w konkursie „Do piernika!” czekamy do 31 grudnia 2021 roku.

Zdjęcie piernika wraz z życzeniami należy przesłać poprzez formularz dostępny na stronie lp.tygodnik-rolniczy/konkurs-do-piernika.

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy przy „pierniczeniu”.

 Paweł Mikos

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
03. październik 2023 11:33