”Wieprze są lepsze” - forum o trendach w produkcji i na rynku świńDominika Stancelewska
StoryEditorJak zmieni się rynek trzody?

"Wieprze są lepsze" - forum o trendach w produkcji i na rynku świń

31.05.2024., 14:23h
Już 4 i 5 czerwca odbędzie się Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie podczas, którego eksperci będą omawiać najważniejsze zmiany jakie zachodzą w sektorze trzody chlewnej. Jak wziąć udział w Forum?

Najnowsze trendy w produkcji i na rynku świń podczas Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie

4 i 5 czerwca 2024 r. w Aleksandrowie Łódzkim odbędzie się konferencja dla producentów i hodowców świń. Eksperci z całego świata przedstawią najnowsze informacje i innowacje w branży wieprzowej. Podczas czerwcowego Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie, eksperci z kraju i zza granicy omówią najnowsze trendy i kierunki zmian na rynku trzodowym.

Jednym z kluczowych prelegentów będzie dr Albert Hortmann-Scholten, prezes niemieckiej giełdy VEZG, którego analizy są nieocenione dla producentów świń w całej Europie. Decyzje zapadające właśnie na tej giełdzie określają ceny w całym naszym subregionie. Uczestnicy konferencji organizowanej przez miesięcznik "top agrar Polska" będą mieli okazję zadać pytania naszemu ekspertowi osobiście.

W debacie rynkowej poza fachowcem z Niemiec wezmą również udział przedstawiciele branży z Brazylii, Danii, Austrii i Polski.

Praktyczne porady zootechniczne

Forum, poza kwestiami rynkowymi, skupi się również na proponowanych zmianach prawnych, jakie są procedowane na poziomie UE, w tym przepisach dotyczących żywych zwierząt. Nie zabraknie również paneli czysto produkcyjnych, w których głos zabiorą kierownicy ferm i właściciele najlepiej zorganizowanych chlewni w kraju. Poza kwestiami zdrowia i żywienia prelegenci skupią się także na organizacji produkcji oraz pomysłach związanych z dobrostanem świń. 

Wieczorne atrakcje Forum, czyli grill i muzyka na żywo

Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie to nie tylko ogromna dawka  wiedzy, ale również okazja do wymiany doświadczeń. Szczególnie, że po wykładach w pierwszym dniu konferencji wszyscy uczestnicy są zaproszeni do wspólnego biesiadowania przy grillu oraz muzyce na żywo. Zapowiedziane są również atrakcje niespodzianki.

Dołącz do konferencji "Wieprze są lepsze". Prenumeratorzy TPR maja rabat na bilet

Do udziału w konferencji zachęcamy zwłaszcza rolników, którzy są Prenumeratorami "Tygodnika Poradnika Rolniczego", gdyż mają dostęp do specjalnej zniżki i możliwość zakupu biletu o 400 zł taniej! Jednak warto się pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowy program oraz listę prelegentów znajdziesz na stronie: forum Świnie.

Paulia Janusz

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. czerwiec 2024 04:05