Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

88-letni rolnik chciał wyrwać drzewo. Został przygnieciony przez ciągnik

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
88-letni rolnik chciał wyrwać drzewo. Został przygnieciony przez ciągnik
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 08.04.2021r.

88-letni rolnik z poważnymi obrażeniami ciała został przez śmigłowiec LPR zabrany do szpitala. Mężczyzna został przygnieciony przez pojazd. Nieprzytomnego poszkodowanego udało się wydostać spod ciągnika przy pomocy innego traktora.

Nowy Żmigród. W Siedliskach-Żmigrodzkich ciągnik przygniótł 88-latka

Do przykrego wypadku w Siedliskach-Żmigrodzkich (woj. podkarpackie) doszło przed godziną 15. 88-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Na miejscu wypadku został reanimowany przez zespół ratownictwa medycznego oraz strażaków OSP z Łysej Góry. Po uwolnieniu go spod maszyny przekazany został załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

r e k l a m a

Próbował wyrwać drzewo z korzeniami

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 88-letni mężczyzna za pomocą ciągnika rolniczego próbował usunąć małe drzewo. Wtedy najprawdopodobniej doszło do przykrego wypadku - ciągnik przechylił się i przygniótł traktorzystę.


Pierwsi na miejscu pojawili się medycy z naziemnego zespołu ratownictwa medycznego, ale za wiele zdziałać nie mogli. Poszkodowany znajdował się pod ciągnikiem. Nie posiadał funkcji życiowych. Udało się wydostać spod ciągnika przy pomocy innego traktora.

Strażacy i medycy przywrócili mu funkcje życiowe. Śmigłowcem LPR został zabrany do szpitala w Krośnie.

r e k l a m a

Michał Czubak
Fot. arch. prywatne / fot. ilustrujące

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a