Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Konkurs EURO 2020 - mamy zwycięzców naszego konkursu!

Konkurs EURO 2020 - mamy zwycięzców naszego konkursu!
Wiadomości Konkurs
Data publikacji 25.06.2021r.

Niestety, dla piłkarskiej reprezentacji Polski Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2020 się zakończyły. Po przegranej 1:2 ze Słowacją, remisie 1:1 z Hiszpanią, mimo desperackiej walki na boisku polscy piłkarze przegrali 2:3 ze Szwecją i odpadli z turnieju.

Konkurs zakończony

Przed wszystkimi tymi spotkaniami reprezentacji Polski na EURO 2020 proponowaliśmy Wam konkurs polegający na wytypowaniu wyniku meczu z udziałem Polaków. Do wygrania po każdym meczu była oficjalna piłka EURO 2020 z podpisem redaktora naczelnego naszego czasopisma.

r e k l a m a

Laureaci, do których trafi piła EURO 2020

Wyniku pierwszego meczu nikt z uczestników konkursu nie wytypował poprawnie, więc piłka przeszła do nagród w drugim meczu. Rezultat spotkania Polska - Hiszpania 1:1 poprawnie wytypowali: 

r e k l a m a

  • Radosław z Pińczowa
  • Anna z Pleszewa
Serdecznie gratulujemy - piłki z podpisem są już w drodze!

Polacy już nie grają, ale zabawa się nie kończy

Niestety, nikt nie wytypował poprawnie wyniku przegranego przez Polaków 2:3 meczu ze Szwecją. Dlatego piłka przewidziana jako nagroda będzie do zdobycia przed finałem EURO 2020 - wtedy poprosimy Was o wytypowanie wyniku tego meczu. Szczegóły podamy Wam 8 lipca, gdy poznamy dwie drużyny, które powalczą w finale o tytuł Mistrza Europy.

Bartek Czekała
Michał Czubak
fot. UEFA

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a