Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Luksusowy SUV wbił się w ciągnik John Deere z przyczepą

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
Luksusowy SUV wbił się w ciągnik John Deere z przyczepą
Wiadomości wypadki
Data publikacji 13.09.2020r.

W Wielkopolsce między Śremem a Lesznem doszło do zderzenia auta osobowe Audi Q5 z przyczepą podczepioną do ciągnika rolniczego John Deere. Chociaż zdarzenie wyglądało na poważne, to na szczęście nikt nie ucierpiał. Kto odpowie za tę kraksę?

Śrem: wypadek ciągnika z samochodem osobowym w Jerce

W sobotni poranek 12 września 2020 roku doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Jerce na drodze wojewódzkiej 432 relacji Śrem – Leszno. Jak donosi Tydzień Ziemi Śremskiej, w tył przyczepy, która była podczepiona do ciągnika John Deere wbiło się osobowe Audi Q5. Siła uderzenia była na tyle duża, że przód luksusowego SUV-a został kompletnie rozbity. Natomiast ciągnik i przyczepa zjechał bez problemu na pole.

r e k l a m a

Na całe szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Zarówno rolnik z John Deere’a, jak i 55-letnia kobieta prowadząca Audi opuścili pojazdy o własnych siłach. Zespół Ratownictwa Medycznego opatrzył ich i ratownicy stwierdzili, że w tym przypadku nie będzie konieczna hospitalizacja.

 

r e k l a m a

Kto poniesie odpowiedzialności za zderzenie ciągnika z Audi?

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalają dokładny przebieg i przyczyny kolizji. Mundurowi mają ustalić m.in. czy w momencie zdarzenia ciągnik już skręcał w lewo na pole czy dopiero sygnalizował zamiar wykonania tego manewru.

Wiele wskazuje na to, że to jednak mieszkanka powiatu kościańskiego w Audi nie zachowała należytej ostrożności i doprowadziła do zderzenia z maszyną rolniczą.

 

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Koszulka męska TPR "Uwolnić orkę"

Koszulka męska TPR "Uwolnić orkę"

Płacisz tylko

39,00 zł SPRAWDŹ

Paweł Mikos
Fot. Michał Czubak/Tydzień Ziemi Śremskiej 

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a