Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Motocyklista wpadł pod kombajn. ZGINĄŁ na oczach syna

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Motocyklista wpadł pod kombajn. ZGINĄŁ na oczach syna
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 23.07.2020r.

Dramatyczny wypadek na Podkarpaciu. Na oczach syna zginął 45-letni motocyklista, który zderzył się czołowo z kombajnem zbożowym. Jak doszło do tego tragicznego wypadku?

Mielec: wypadek kombajnu z motocyklem w Łysakowie

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy miał miejsce w środę 22 lipca 2020 roku po godz. 18.00 w Łysakowie (powiat mielecki, woj. podkarpackie). Na łuku drogi czołowo zderzyły się motocykl, którym kierował 45-letni mężczyzna oraz kombajn zbożowy marki Bizon.

Motocyklista w zderzeniu pojazdów nie miał szans. Mimo, że natychmiast została mu udzielona pierwsza pomoc, to na skutek odniesionych obrażeń 47-latk zmarł na miejscu.

Dramatyczny wypadek wydarzył się na oczach 17-letniego syna ofiary, który podróżował jednośladem za swoim ojcem.

r e k l a m a

Jak doszło do tragicznego wypadku, w którym zderzył się motocykl z kombajnem?

Policja wyjaśnia okoliczności przykrego w skutkach zderzenia pojazdów, ale już teraz dzieli się wstępnymi ustaleniami poczynionymi z miejsca zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-letni mężczyzna kierując motocyklem, na łuku drogi widząc jadący z przeciwka pojazd rolniczy zaczął hamować, stracił panowanie nad jednośladem, po czym uderzył w kombajn – wyjaśnia nadkomisarz Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji.

r e k l a m a

Michał Czubak
Fot. arch. red.

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a