Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Rolnik wyjechał w pole ciągnikiem z pługiem. Został przygnieciony przez traktor

Rolnik wyjechał w pole ciągnikiem z pługiem. Został przygnieciony przez traktor
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 25.08.2021r.

62-letni rolnik został przygnieciony przez ciągnik rolniczy podczas wykonywania prac polowych w Piotrówce (woj. podkarpackie). Drugi wypadek z udziałem ciągnika rolniczego miał miejsce w Zmiennicy (woj. podkarpackie). 72-latka nie udało się uratować.

Podkarpacie. Śmiertelny wypadek z udziałem ciągnika rolniczego

W Zmiennicy (woj. podkarpackie) zginął 72-letni traktorzysta. Do wypadku ciągnika rolniczego doszło podczas wykonywania prac leśnych związanych z wycinką drzew i ich porządkowaniem. Traktorzysta zginął przygnieciony przez ciągnik, który w pewnym momencie się wywrócił i przygniótł kierującego nim 72-latka.

Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Do tragedii doszło w minioną sobotę około godziny 13.

r e k l a m a

62-letni rolnik przygnieciony Ursusem

Drugi z wypadków również miał miejsce w sobotę, lecz około godziny 16. Doszło do niego w Piotrówce (woj. podkarpackie). Tam ranny został 62-letni rolnik, który podczas prac ornych doprowadził do przewrócenia się ciągnika z pługiem. W wyniku wywrotki traktora kierujący został przygnieciony przez pojazd.

Traktorzysta miał więcej szczęścia niż poprzednik i przeżył wypadek. Jednak z poważnymi obrażeniami ciała został helikopterem LPR zabrany do szpitala.

Podkarpacka policja wyjaśnia okoliczności obu wypadków ciągników.

Michał Czubak
Fot. Podkarpacka Policja

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a