Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

W Brzeziu rolnik ZGINĄŁ przygnieciony przez ciągnik

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
W Brzeziu rolnik ZGINĄŁ przygnieciony przez ciągnik
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 25.04.2021r.

W sobotę kilka minut po godzinie 12 do służb w Krakowie (woj. małopolskie) wpłynęła informacja o wypadku ciągnika rolniczego. Maszyna śmiertelnie przygniotła traktorzystę. Jak doszło do tego tragicznego wypadku?

Brzezie. Od ciągnika odpadło koło. Maszyna przygniotła rolnika

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło wczoraj, tj. w sobotę 24 kwietnia południa. Służby zostały zadysponowane do osoby przygniecionej przez ciągnik rolniczy. Na miejsce skierowano liczne zastępy straży pożarnej OSP, JRG 3 Kraków oraz oficera operacyjnego miasta Krakowa jak i zespół pogotowia ratunkowego.

r e k l a m a

Długa reanimacja traktorzysty

Po tym, jak uwolniono poszkodowanego spod maszyny przystąpiono do reanimacji traktorzysty. Czynności ratunkowe nie przyniosły spodziewanych rezultatów. Pomimo wysiłku wielu służb nie udało się uratować życia 57-latkowi. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Jak doszło do śmiertelnego wypadku?

Przyczyny zdarzenia nie są do końca wiadome. Do wypadku doszło na drodze powiatowej. Z pojazdu, którym poruszał się traktorzysta odpadło koło i ciągnik z przyczepą wywrócił się. Tak nieszczęśliwie się złożyło, że pojazd przygniótł kierującego.

Michał Czubak
Fot. OSP Ujazd

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a