Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Andrzej z Rolnicy Podlasie zaszalał. Zobacz, ile nawozu kupił [WIDEO]

Natalia Marciniak-Musiał
Kategoria: Rolnictwo na luzie
Andrzej z Rolnicy Podlasie zaszalał. Zobacz, ile nawozu kupił [WIDEO]
Rolnictwo na luzie Rolnicy. Podlasie
Data publikacji 16.07.2022r.

Andrzej z Plutycz znany z serialu Rolnicy Podlasie przygotowuje się do kolejnego sezonu. Właśnie pokazał jak rozładowuje przyczepę z nawozem, który przyjechał do jego rodzinnego gospodarstwa. Ile pieniędzy rolnik zapłacił za nawóz?

Rolnicy z Podlasia mierzą się z krytyką niektórych fanów

Mimo, że rolnicy - ojciec i syn, a więc Geniek i Andrzej Onopiukowie z Plutycz na Podlasiu, którzy są bohaterami serialu dokumentalnego stacji Fokus TV "Rolnicy. Podlasie" - cieszą się ogromną popularnością fanów programu, to nie rzadko mierzą się z krytyką internautów, jeśli chodzi o funkcjonowanie ich gospodarstwa, a niekiedy sposób życia czy myślenia.
Niemniej jednak, każda ich aktywność czy to w programie czy to w na portalach społecznościowym i w serwisie YouTube, wiąże się z ogromnym odzewem obserwujących. Ostatnio pisaliśmy o tym jak Andrzej z Rolnicy Podlasie kupił nową maszynę rolniczą.  Wtedy także część fanów wyśmiała rolnika z Podlasia. 

r e k l a m a

Szerokim echem odbiła się także inna działalność rolnika. Jakiś czas temu rolnik zaopatrzył się on w nową kosiarkę rotacyjną, tur do traktora, prasę, owijarkę. Wielkie poruszenie zrobiła na Internautach informacja, że Andrzej Onopiuk testował ciągnik Case IH. Więcej na ten temat w artykule: Andrzej z Rolnicy Podlasie testuje ciągnik wart 1,7 mln złotych.

Ile Andrzej z Plutycz zapłacił za nawozy aztowe?

r e k l a m a

Tym razem Andrzej z Plutycz zaprezentował na swoim kanale, jak zaopatrza się w nawozy.

W filmie można zobaczyć jak rolnik samodzielnie przy pomocy kierowcy, bez udziału ojca czy brata Jarka, rozładowuje przyczepę z nawozem. Andrzej z Plutycz zdradził, że wartość towaru zamyka się w 10 tys. zł.

Niektórym internautom nie spodobał się komentarz Andrzeja, że "ojciec teraz to tylko turystów lubi, a nie robotę". Ich zdaniem mężczyzna nie powinien tak mówić o starym ojcu, który całe życie ciężko pracował na gospodarstwie. Inne komentarze dotyczyły z kolei nieporządku na podwórku, lenistwa rolnika, etc. 

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – aktualny egzemplarz

Tygodnik Poradnik Rolniczy – aktualny egzemplarz

Płacisz tylko

6,55 zł SPRAWDŹ
Jednak wśród krytyki znalazły się także głosy na obronę rolnika. Sam Andrzej odpowiada, że "to wszystko z zazdrości, że występuję w programie".

To także Cię zainteresuje:

Oprac. Natalia Marciniak-Musiał
fot. YT Gienek i Andrzej Plutycze

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a