Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Emilka z Rolnicy Podlasie sprzedaje 17 koziołków! W jakiej cenie?

Natalia Marciniak-Musiał
Kategoria: Rolnictwo na luzie
Emilka z Rolnicy Podlasie sprzedaje 17 koziołków! W jakiej cenie?
Rolnictwo na luzie Rolnicy. Podlasie
Data publikacji 17.07.2022r.

Emilia Korolczuk znana z Rolnicy Podlasie podaje, że w jej gospodarstwie nadszedł "trudny czas rozstań". Rolniczka wystawiła na sprzedaż 17 koziołków. Mimo, że rozstania z tą częścią inwentarza nie są łatwe, taka jest kolej rzeczy. W jakiej cenie Emilka sprzedaje swoje koziołki?

Koziarnia znajdująca się na Ranczu w Laszkach, którego właścicielką jest znana z hitu stacji Fokus Tv "Rolnicy. Podlasie" młoda rolniczka Emilia Korolczuk, jest perełką i dumą całego gospodarstwa, które równocześnie jest domem dla wielu innych zwierząt gospodarskich.

r e k l a m a

Samych kóz jest ponad setka, a teraz nadszedł czas, aby wypuścić 3-miesięczne koźlęta w świat.

17 koźląt do kupienia od Emilki z Ranczo Laszki

r e k l a m a

Emilia zamieślicła na swoim profilu na facebooku, że zamierza sprzedać 17 młodych koziołków 50-82% rasy anglonubijskiej, po czym dokładnie opisała zwierzęta, którym rolniczka poszukuje nowego domu,

Ich ojcowie to Galant Elvis, ZnB Ash i Janek, matki to nasze mleczne małpy. Koziołki zostały podwójnie odrobaczone i zaszczepione na beztlenowce. 2 koziołki są genetycznie bezrogie. Barwy i latki do wyboru, do koloru - czytamy w ogłoszeniu.

Cena za sztukę wynosi 300 zł, a każdy zainetersowany kupnem koziołków może przyjechać do Laszek je obejrzeć. Gospodyni zaznaczyła przy tym, że w tym roku nie będzie sprzedawać kózek. Młode kozy zasilą stado starszych kóz. 

Cała galeria jakże uroczych zwierzaków oferowanych na sprzedaż jest dostępna na profilu rolniczki.

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – aktualny egzemplarz

Tygodnik Poradnik Rolniczy – aktualny egzemplarz

Płacisz tylko

6,55 zł SPRAWDŹ

Emilka dalej inwestuje w gospodarstwo w Laszkach

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Emilka z Rolnicy Podlasie ruszała z nową inwestycją w gospodarstwie - rolniczka wraz z partnerem buduje serowarnię. Nie jest tajemnicą, że wytwarzanie serów jest jedną z pasji Emilii Korolczuk.

Ostatnio Emilia poinformowała, że oddała do renowacji babciny kredens, który dzięki odnowieniu odzyska dawny blask i będzie idealnie wypełniał wnętrze budowanej serowarni. 

Oprac. Natalia Marciniak-Musiał
fot. Facebook Ranczo Laszki

Widziałeś już nasze video "Pełen wypas u Emilki Korolczuk na Ranczu w Laszkach"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a