Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Stanisław z "Rolnik szuka żony" testuje kandydatki. Co musiały zrobić w gospodarstwie?

Zuzanna Ćwiklińska
Kategoria: Rolnictwo na luzie
Stanisław z "Rolnik szuka żony" testuje kandydatki. Co musiały zrobić w gospodarstwie?
Rolnictwo na luzie TV
Data publikacji 23.10.2021r.

Jesteśmy w połowie 8 sezonu programu Rolnik szuka żony. Emocje z odcinka na odcinek są coraz większe. Wybrane przez rolników kandydatki i kandydaci goszczą już w ich gospodarstwach. By uświadomili sobie, jak naprawdę wygląda praca rolnika, muszą mierzyć się z wyznaczonymi dla nich zadaniami. Co muszą robić kandydatki wybrednego Stanisława?

"Hrabia" Stanisław z Rolnik szuka żony i jego kandydatki

Stanisław z "Rolnik szuka żony" to 26-letni Wielkopolanin, właściciel liczącego ponad 300 ha gospodarstwa, nastawionego na produkcję roślinną: uprawa głównie cebulę, marchew, ogórki gruntowe ziemniaki, pszenicę i kukurydzę.

Widzów zafascynował jednak nie swoim zaangażowaniem w pracę na roli, ale... wybrednością wobec kandydatek. Jego wybory budziły ogromne emocje, bowiem Stanisław odrzucił ponad 100 dziewcząt, chcących zawalczyć o jego serce. Z tego powodu zyskał nawet przydomek “Książę” lub “Hrabia”.

Ostatecznie w jego gospodarstwie znalazły się:

  • Aleksandra z Rawy Mazowieckiej,
  • Roksana z Wrocławia,
  • Teresa z Krakowa.

r e k l a m a

Trzy dziewczyny poznawały jak trudna i wymagająca jest praca rolnika

Chcąc oswoić kandydatki z tym, że życie rolnika nie zawsze jest lekkie, a praca w gospodarstwie wymaga zaangażowania i energii, Stanisław przygotował dla dziewczyn kilka zadań. Ze względu na specyfikę gospodarstwa, Ola, Roksana i Teresa musiały zmierzyć się z porządkami w hali, gdzie przechowywane są warzywa, przebierać cebulę oraz przeprowadzić kontrolę uprawy ogórków.

Jak na razie wszystko wskazuje na to, że test pracy w gospodarstwie nie pomógł Stanisławowi rozstrzygnąć, która z dziewcząt ma największe szanse na zdobycie jego serca.

- Cała trójka mocno się od siebie różni - przyznawał Stanisław i dodawał, że Roksana staje się dla niego zagadką. .

Zapowiedział, że zwróci na dziewczynę szczególną uwagę, chcąc rozwiać wątpliwości co do jej szczerości i intencji.

Co dalej z relacjami Stanisława i jego kandydatek?

Kilka pierwszych dni w gospodarstwach uczestników pozwoliło im poznać bliżej wybranych przez siebie kandydatów. Jednak wiele pozostaje wciąż do odkrycia. Zbliża się czas emisji odcinków, w których rolnicy umówią się na randki ze swoimi kandydatami. Być może wówczas dowiemy się więcej o tym, kto skradł serce Stanisława i czy była to jedna z zaproszonych przez niego dziewcząt, czy też, jak sugerują portale plotkarskie, ktoś spoza programu.

r e k l a m a

Stanisław z Rolnik szuka żony ma ogromne gospodarstwo w Wielkopolsce

Stanisław jest 26-letnim rolnikiem, który prowadzi 300-hektarowe gospodarstwo rolne w Wielkopolsce. Produkuje przede wszystkim warzywa oraz pszenicę i kukurydzę.

Producenci programu Rolnik szuka żony określają go jako bardzo pracowitego i zdyscyplinowanego oraz jako mężczyznę, który dużo od siebie wymaga.

Rolnik jest bardzo wysoki - ma aż 195 wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Jego pasją jest lotnictwo, a czas wolny spędza bardzo aktywnie.

Rolnik szuka żony 2021 - to już 8 sezon programu

Obecnie telewizja emituje 8 sezon programu „Rolnik szuka żony”. Reality show prowadzone przez Martę Manowską zadebiutowało na antenie TVP 1 w maju 2014 roku. Program jest realizowany na licencji brytyjskiego show "The Farmers Wants a Wife".

Średnia oglądalność wynosi 3,6 mln widzów, jednak najpopularniejsze odcinki 2 serii gromadziły przed telewizorami ponad 5,3 mln osób.

Nowe odcinki można oglądać w niedzielę po godz. 21.15.

Zuzanna Ćwiklińska,
fot. Facebook.com/Rolnik Szuka Żony

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a