Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Jaki jest ideał kobiety dla Łukasza z "Rolnik Szuka Żony"?

Natalia Marciniak-Musiał
Kategoria: Rolnictwo na luzie
Jaki jest ideał kobiety dla Łukasza z "Rolnik Szuka Żony"?
Rolnictwo na luzie Rolnik szuka Żony
Data publikacji 02.07.2022r.

Jeden z uczestników programu "Rolnik szuka żony 3" Łukasz Siebers nadal szuka miłości. Ostatnio w jednym z programów śniadaniowych zdradził, jakich cech szuka u idealnej partnerki.

Nie ma szczęścia w miłości, ale się nie poddaje

Do 3. edycji hitu TVP 1 - "Rolnik szuka żony" - młody rolnik Łukasz Siebers, podobnie jak pozostali uczestnicy, zgłosił się w poszukiwaniu drugiej połówki. Jego marzeniem jest założenie rodziny.

r e k l a m a

Łukasz spotkał się z dużym zainteresowaniem, otrzymał wiele listów od pań z całej Polski. Z trzech zaproszonych do gospodarstwa kandydatek, młody rolnik wybrał Patrycję. Relacja nie trwała długo, ponieważ para szybko doszła do wniosku, że mają inne priorytety i ta znajomość nie ma większych szans. Patrycja była niepocieszona, a młody rolnik od tamtego czasu wciąż szuka miłości. 

Swego czasu rolnik był łączony z Martą Manowską - prowadzącą program oraz z Moniką Jezior - jedną z uczestniczek, tej samej edycji RsZ jednak bardzo szybko plotki te zostały zdementowane. 

r e k l a m a

Jakie cechy posiada idealna kandydatka na żonę Łukasza?

W studiu "Pytania na Śniadanie" prowadzący próbowali rozstrzygnąć jakie cechy powinna posiadać partnerka dla Łukasza Siebiersa oraz czy kobiety pochodzące ze wsi są lepszymi kandydatkami na żonę, niż te z miasta. 

Dla mnie idealna kobieta to taka, która wychowała się na wsi, ale, kolokwialnie mówiąc, liznęła też miasta. Potrafi się odnaleźć w jednym i w drugim miejscu. (...) Zależy, kto i czego od związku oczekuje. Niektórzy wolą mieć taką kobietę, która będzie w domu, zajmowała się dziećmi i przygotowywała obiad. Ja idę w tym kierunku, żeby jednak kobieta sama też się rozwijała, niekoniecznie zajmując się tylko tym ogniskiem domowy  powiedział w rozmowie prowadzącymi popularnej śniadaniówki "Pytanie na Śniadanie" na kanale TVP2.

 

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – aktualny egzemplarz

Tygodnik Poradnik Rolniczy – aktualny egzemplarz

Płacisz tylko

6,55 zł SPRAWDŹ

 

Oprac. Natalia Marciniak-Musiał

fot. Instagram Łukasz Siebers

Widziałeś już nasze video ""Nie będziemy umierać w ciszy". Rolnicy będą protestować w w całej Polsce"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a