Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Kto może wygrać ciągnik John Deere w loterii Grupy Azoty

Natalia Marciniak-Musiał
Kategoria: Uprawa
Kto może wygrać ciągnik John Deere w loterii Grupy Azoty
Uprawa
Data publikacji 05.02.2022r.

Ruszyła piąta edycja loterii konsumenckiej Grupy Azoty pod hasłem „Dbamy o polską ziemię”. Do wygrania jest ciągnik John Deere 5075E. Przewidziano ponadto ponad 300 dodatkowych. Jakich? Jakie są warunki udziału w loterii?

Okres przyjmowania zgłoszeń do loterii „Dbamy o polską ziemię” i sprzedaży promocyjnej trwa od 1 lutego 2022 r. do 30 kwietnia 2022 roku.

Z każdym rokiem obserwujemy coraz większe zainteresowanie loterią. Proste zasady uczestnictwa powodują, że rolnicy chętnie rejestrują dokumenty potwierdzające zakup naszych nawozów. Minione edycje pokazują, że szanse na zwycięstwo ma każdy, bez względu na kwotę kupionych produktów. Wszystkich tych, którzy kupując nawozy wybierają te z logo Grupy Azoty, zachęcamy do udziału w naszej loterii, zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia – mówi Tomasz Hryniewicz, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A., Prezes Zarządu Grupy Azoty Puławy.

r e k l a m a

Ciągnik John Deere 5075E nagrodą główną w loterii

Nagrodą główną V loterii „Dbamy o polską ziemię” organizowanej przez Grupę Azoty jest ciągnik John Deere 5075E.

Na uczestników loterii czekają również:

  • 300 x karta przedpłacona o wartości 1000 zł,
  • 3 x karta przedpłacona o wartości 10 000 zł.

Jak wziąć udział w loterii?

Do udziału w konkursie uprawnia jednorazowy zakup produktu lub produktów promocyjnych Grupy Azoty za co najmniej 1000 zł brutto.  Należy zachować dowód zakupu!

Następnie należy się zarejestrować na stronie www.dbamyopolskaziemie.pl lub poprzez wysłanie SMS na numer 70966 o treści: GRUPAAZOTY.numer paragonu fiskalnego lub GRUPAAZOTY.numer faktury

r e k l a m a

Loterie konsumenckie Grupy Azoty cieszą się wielką popularnością

W czwartej edycja loterii Grupa Azoty przyjęła ponad 30 tys. zgłoszeń. A od początku jej trwania do rolników trafiło prawie 950 nagród, w tym 4 nagrody główne – ciągniki rolnicze.

Zwycięzcą IV edycji loterii w 2021 roku został Pan Radosław z miejscowości Orłowiny, do którego trafiła nagroda główna – ciągnik John Deere 5058E. Okazało się, że wygraną umożliwił mu jedna zarejestrowana faktura za zakup nawozów Polifoska 6 i Pulan! Pan Radosław swój zwycięski ciągnik otrzymał z rąk Prezesa Zarządu Grupy Azoty S.A. Tomasza Hinca oraz Mistrza Świata w skokach narciarskich Piotra Żyłę, którego w drodze po sukcesy sportowe wspiera Grupa Azoty.

Więcej informacji o loterii oraz regulamin i lista produktów promocyjnych dostępne są na stronie www.dbamyopolskaziemie.pl


Oprac. Natalia Marciniak-Musiał

Za informacją Grupy Azoty

Fot. mat. promocyjne Grupy Azoty

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a