Nowy ciągnik John Deere 6M. Odkrywamy tajemnice przed premierąprofi international
StoryEditorJohn Deere 6M

Nowy ciągnik John Deere 6M. Odkrywamy tajemnice przed premierą

18.06.2024., 16:00h
John Deere przygotowuje się do premiery nowych ciągników serii 6M, która zbliża się wielkimi krokami. Rąbek tajemnicy został uchylony podczas targów rolniczych „Cereals” w Anglii, gdzie zaprezentowany został ciągnik 6M firmy John Deere. Czym się wyróżnia?

Ciągniki John Deere 6M

Jak informuje niemiecki Top Agrar, podczas odbywających się w Anglii targów rolniczych „Cereals” na zwiedzających czekała prawdziwa niespodzianka. Rolnicy obecni na wystawie, jako jedni z pierwszych mogli obejrzeć poprawioną i rozszerzoną serię 6M firmy John Deere.

Co wiadomo o nowej serii John Deere?

Z dotychczas ujawnionych przez producenta szczegółów wynika, że poprawiona seria 6M obejmuje 16 modeli o mocy od 95 do 275 KM. Celem wprowadzonych zmian jest zwiększenie przez firmę John Deere wyników sprzedażowych w segmencie średnich wydajności.

Każdy z modeli będzie można opcjonalnie wyposażyć w pierwszą w tej gamie przekładnię CVT John Deere AutoPowr 50 km/h oraz w przekładnie:

  • PowrQuad,
  • AutoQuad,
  • CommandQuad.

Dla serii 6M dostępna jest również uproszczona wersja podłokietnika CommandArm.

Jak została wyposażona kabina w modelach serii 6M?

Kabina ciągników John Deere 6M została wyposażona w wąskie słupki narożne, które są również montowane w większych modelach traktorów i kombajnach. Wyposażenie ciągnika w nowoczesne funkcje będzie o wiele łatwiejsze. Wyświetlacz G5 będzie dostępny opcjonalnie.

Kiedy premiera modeli 6M?

Premiera ulepszonej serii 6M została zaplanowana na 25 czerwca 2024 r., natomiast do sprzedaży mają trafić wraz z początkiem roku 2025.

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: topagrar.com

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. lipiec 2024 05:56