Jaki prezent dać rolnikowi na Dzień Ojca? Zobacz pomysłyJustyna Czupryniak/Canva/agrarsklep.pl
StoryEditorDzień Ojca

Jaki prezent dać rolnikowi na Dzień Ojca? Zobacz pomysły

18.06.2024., 12:30h
Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Ojca? Zastanawiasz się nad zakupem praktycznego prezentu? Zajrzyj do naszego AGRARSKLEPU i spraw tacie upominek na to wyjątkowe święto.

Kiedy jest Dzień Ojca w 2024 roku?

Dzień Ojca jest świętem, które w polskim kalendarzu ma swoje stałe miejsce i zawsze obchodzi się je 23 czerwca. W roku 2024 ojcowie będą świętowali w niedzielę.

Kiedy był pierwszy Dzień Ojca w Polsce?

Dzień Ojca jest ustanowiony i świętowany niezmiennie od prawie 80 lat! Pierwsze obchody Dnia Ojca miały miejsce 23 czerwca 1965 r. Od tego czasu w Polsce tradycja ta jest kultywowana.

Kiedy obchodzony jest Dzień Ojca na świecie?

Co ciekawe, Dzień Ojca nie we wszystkich państwach jest świętem obchodzonym w czerwcu. Jak się okazuje, Włosi, Hiszpanie i Portugalczycy w roku 2024 już dawno podziękowali swoim ojcom za obecność, bo w tych państwach Dzień Ojca obchodzi się 19 marca, w dzień św. Józefa będącego patronem rodziny. Ciekawe zależności w obchodzeniu Dnia Ojca występują między następującymi państwami:

  • Litwini świętują w pierwszą niedzielę czerwca,
  • Austriacy w drugą niedzielę czerwca,
  • Francuzi, Holendrzy, Brytyjczycy oraz Ukraińcy w trzecią niedzielę czerwca.

Co kupić tacie na Dzień Ojca?

Dzień Ojca 2024 zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu na to, co kupić tacie na prezent? Inspiracji możesz poszukać w naszym AGRARSKLEPIE, w którym znajdziesz różne upominki.

Albumy o starych maszynach i nowościach ze świata techniki

Twój tata jest fanem mechanizacji i uwielbia stare maszyny rolnicze? A może ciekawią go nowinki pojawiające się na rolniczym rynku? Doskonałym rozwiązaniem twojego dylematu będzie zakup albumu o starych maszynach, które mimo upływu lat nadal pomagają w gospodarstwie lub katalogu nowoczesnych ciągników.

Atlasy szkodników, chwastów i chorób

Obecność szkodników w uprawach przekłada się na ich rozwój. W roku 2024 większość z nich pojawiła się o wiele szybciej, niż powinna. Rzetelnej wiedzy nigdy dość, dlatego doskonałym prezentem dla twojego taty mogą być atlasy szkodników, chwastów i chorób, dzięki którym uratuje swoje uprawy.

image
Jaki prezent dać rolnikowi na Dzień Ojca? Zobacz pomysły
FOTO: agrarsklep.pl

Gadżety rolnicze

Praca rolnika wymaga poświęceń i często kończy się po zmroku. Doskonałym prezentem dla twojego taty na Dzień Ojca może być latarka teleskopowa z magnesem, która rozświetli mu każdy zakamarek.

image
Jaki prezent dać rolnikowi na Dzień Ojca? Zobacz pomysły
FOTO: agrarsklep.pl

Twój tata to typowy gadżeciarz, który lubi, gdy widać, że jest rolnikiem? W naszym AGRARSKLEPIE znajdziesz różne koszulki z ciekawymi nadrukami oraz kubki. Taki prezent zawsze będzie trafiony.

Zamów prezent na Dzień Ojca z kodem rabatowym 10%

Już teraz zajrzyj do naszego AGARASKLEPU i wybierz prezent na Dzień Ojca. Skorzystaj z 10% rabatu, wpisując w zamówieniu kod: TATA. Kod jest ważny do 24 czerwca 2024 r.

W naszym AGRARSKLEPIE możesz złożyć zamówienie w każdej chwili, ponieważ jest czynny przez 24h!

Przejdź do AGRARSKLEPU – KLIKNIJ TUTAJ.

Oprac. Justyna Czupryniak

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. lipiec 2024 03:36