StoryEditorwiadomości z branży

Kramp - doceniony przez rolników na Gali Izydory 2022

17.11.2022., 13:11h
Jednym z tegorocznym laureatów, do których trafiła statuetka "Izydory" jest firma Kramp. Ten znany dostawca części do maszyn rolniczych został doceniony przez polskich rolników za dobrą współpracę. 

Tegoroczna Gala Izydory 2022, którą organizuje Polskie Wydawnictwo Rolnicze, odbyła się w Hotelu Novotel Centrum Poznań w dniu 27 października 2022 roku. Statuetki Izydory to nagrody, które trafiają do firm przyjaznych rolnikom.

Na finałowym podium w kategorii "Części zamienne/dealer" znalazły się firmy Kramp Polska, Horpol JIAT Horeczy sp. j. oraz Świerkot sp. z o.o. Ale to Kramp spośród nich zwyciężył. Co więcej, to już trzecie wyróżnienie dla tego dostawcy. Po raz pierwszy doceniono ją w 2020 r. a statuetkę otrzymała marka Grene, dwa kolejne powędrowały do Kramp.

Jakim przedsiębiorstwem jest Kramp Polska?

Kramp Polska to znanej w całej Polsce sieć hurtowni i sklepów zaopatrujących rolników w części zamienne, także poprzez markę Greene. Firma szeroko współpracuje ze swoimi dealerami, a rolnikom oferowany jest pełny asortyment produktów, a także szybka i niezawodna dostawa. Wszystko to w dobrej cenie.

Statuetkę Izydora w imieniu firmy odebrały: Katarzyna Studzińska i Ewa Nowak, które w pięknych słowach podziękowały rolnikom za to wspaniałe wyróżnienie. Tym bardziej, że nagroda ta, zdobyta już po raz trzeci, jest wyrazem zaufania rolników dla marki Kramp. Firma jest dumna z tego, że jej działania odnoszą skutek i to tak bardzo pozytywny, dzięki czemu Kramp to stabilny partner na trudne czasy.

Materiał filmowy z gali dostępny poniżej!

Oprac. Natalia Marciniak-Musiał

fot. screen z gali

 

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
28. wrzesień 2023 19:49