Ogromna ładowarka Case IH dla wojska [FOTO]mymepax.pl
StoryEditorŁadowarka Case IH

Ogromna ładowarka Case IH dla wojska [FOTO]

16.06.2024., 16:00h
Przed nami 28. edycja targów Eurosatory. Na zwiedzających czekają 3 aktywne dni, podczas których będą mogli podziwiać sprzęt wojskowy. Jedną z głównych atrakcji jest najnowsza wojskowa ładowarka Case IH.

Kiedy są targi Eurosatory? 

W dniach od 17 do 21 czerwca br. na przedmieściach Paryża w Villepinte odbędzie się 28. edycja targów Eurosatory. Impreza organizowana jest z myślą o profesjonalistach zainteresowanych odkrywaniem nowoczesnych technologii w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa. To doskonała okazja do wymiany pomysłów i zawarcia nowych znajomości. 

Ładowarka Case IH dla wojska 

Jak zapowiada producent marki Case IH, podczas targów Eurosatory zaprezentowana zostanie ładowarka kołowa przeznaczona do organizowania operacji wojskowych. Maszyna oferuje przyszłym użytkownikom nie tylko odpowiednią kolorystykę, ale również szeroką gamę opcji. Model maszyny zostanie w pełni zaprezentowany tak, by każdy mógł się z nim zapoznać.  

– Jesteśmy szczęśliwi z możliwości zaprezentowania tej ładowarki kołowej na zbliżającej się, międzynarodowej wystawie Eurosatory – powiedział Graziano Cassinelli, dyrektor ds. sprzedaży na rynku europejskim w CASE Construction Equipment. Ładowarki kołowe CASE reprezentują dążenie firmy do doskonałości w produkcji maszyn budowlanych.  

image
Ogromna ładowarka Case IH dla wojska [FOTO]
FOTO: mymepax.pl

Wsporniki do transportu lotniczego w ładowarce Case IH 

Najnowsza ładowarka od Case IH została zaprojektowana w taki sposób, by sprostać wymaganiom projektów budowlanych, dzięki czemu łączy w sobie moc, produktywność i niezawodność. Maszyna została dodatkowo wyposażona we wsporniki do transportu lotniczego dodające atrakcyjności wizualnej i podkreślające solidne możliwości oraz zdolność do adaptacji i wszechstronność maszyn.  

– Z niecierpliwością oczekujemy gości na stoisku firmowym, na którym będziemy chcieli zaprezentować funkcje i możliwości naszej ładowarki kołowej, a także rozwiązania techniczne dla sił zbrojnych. To bardzo wyczekiwany moment dla CASE Construction Equipment, ponieważ stale się rozwijamy i dostarczamy rozwiązań, które pozwalają naszym klientom pewnie stawiać czoła najtrudniejszym wyzwaniom – dodała Valentina Versino, menedżer ds. kluczowych klientów z regionu Europy.  

Oprac. Justyna Czupryniak  

Źródło: mymepax.pl 

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. lipiec 2024 09:59