zbiór ziemniakówarchiwum
StoryEditorKonkurs

Rolnicy mogą wygrać 3 tys. zł na remont swojej maszyny rolniczej

18.09.2023., 16:00h
Potrzebujesz pieniędzy na remont maszyny rolniczej? Koszt naprawy przewyższa Twój budżet? Mamy dla Ciebie konkurs, w którym możesz wygrać 3 tys. zł!

Jak wygrać 3 tys. zł na remont maszyny?

Gazeta „Profi” we współpracy z firmą Mizar ogłasza konkurs, w którym do wygrania są 3 vouchery o wartości 3 tys. zł!!! Każdy z nich zwycięzcy będą mogli wykorzystać w sklepie Mizar.

Co zrobić, by zarobić 3 tys. zł na remont maszyny?

Konkursowe zadanie umożliwiające wygranie 3 tys. zł na remont maszyny rolniczej nie jest trudne. Rolnicy, którzy chcą wygrać pieniądze, by móc naprawić swoje maszyny, muszą wypełnić formularz dostępny na stronie profitechnika.pl, do którego należy dołączyć 3 zdjęcia. Kolejnym krokiem jest uzasadnienie tego, dlaczego to właśnie ona powinna dostać szansę, by dalej pracować w gospodarstwie.

Nagroda pocieszenia w konkursie PROFI

Dla rolników biorących udział w konkursie gazety „Profi”, którzy nie zajmą pierwszych 3 miejsc mogą liczyć na nagrody pocieszenia. Kolejne 10 osób, które zajmą miejsca poza podium może liczyć na gadżety opatrzone logo „PROFI”.

Do kiedy trwa konkurs „Profi”, w którym można wygrać pieniądze na remont maszyny rolniczej?

Konkurs „Profi”, w którym można wygrać 3 tys. na remont maszyny rolniczej potrwa do 31 października 2023 r. Zachęcamy do wypełnienia formularza dostępnego tutaj.

oprac. Justyna Czupryniak

źródło: PROFI

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. lipiec 2024 05:24