Otwarte w Starym Mieście Centrum Rolnicze Powered by Kramp (PbK) to pierwszy w Europie obiekt pokazowyKramp
StoryEditorMateriał promocyjny

Rolniczy i bardzo technologiczny. Tak wygląda nowy sklep flagowy Kramp

17.07.2023., 09:47h
Dobra zabawa, jeszcze lepsza atmosfera i współprowadzący robot. Tak w skrócie wyglądało otwarcie pierwszego w Europie Centrum Rolniczego Powered by Kramp w Starym Mieście koło Konina. Goście poznali zupełnie nowy format sklepu rolniczo-technicznego, który ma zmienić codzienne doświadczenia konsumenckie.

Od ponad roku, w ramach nowej strategii biznesowej, sklepy Grene zmieniają się w nowoczesne, wielozadaniowe placówki z logo Powered by Kramp (PbK). Otwarte w Starym Mieście Centrum Rolnicze PbK to pierwszy w Europie obiekt pokazowy. Łącznie to ponad 800 mkw. przestrzeni sprzedażowej, magazynowej, edukacyjnej i testowej.

Nowy format sklepu zwiastuje dużą zmianę w podejściu do handlu rolniczo-technicznego i stawia na innowacje. Dlatego takich rozwiązań nie mogło zabraknąć na otwarciu. Wydarzenie miało dwóch prowadzących – Piotra Kaliskiego, influencera rolniczego znanego pod pseudonimem Rolnik Szuka oraz… robota, który chętnie i naturalnie wchodził w interakcję na scenie. Zresztą po zakończeniu części oficjalnej, z robotem mogli spotkać się i porozmawiać inni goście.

image
Piotr Kaliski znany też jako Rolnik Szuka był jedną z gwiazd podczas otwarcia Centrum Rolnicze Powered by Kramp
FOTO: Kramp

Podczas otwarcia wykorzystano też energetycznych bębniarzy czy pokaz gry świateł. Główną atrakcją spotkania była jednak wspólna podróż 150 zaproszonych gości i odkrywanie kolejnych stacji testowych w Kramp Lab. Obecni na wydarzeniu mogli tam m.in. przetestować części rolnicze czy sprawdzić wytrzymałość obuwia roboczego na wysokie temperatury. Wszystkie te doświadczenia będą dostępne dla każdego odwiedzającego Centrum Rolnicze PbK.

image
Jednym z gospodarzy ceremonii otwarcia Centrum Rolnicze Powered by Kramp (PbK) był robot
FOTO: Kramp

Kramp chce, aby dzięki PbK każdy konsument znalazł się w przyjaznym i nowoczesnym otoczeniu, które w namacalny sposób pomoże mu w dokonaniu właściwego zakupu. Jednocześnie w Centrach Rolniczych, firma będzie w stanie przeprowadzać efektywne szkolenia dla swoich pracowników oraz partnerów biznesowych.

Sklep otwarty w Starym Mieście to pierwszy z 5 tego typu obiektów, które Kramp zamierza stworzyć w Polsce. Drugie Centrum Rolnicze PbK powstanie już w przyszłym roku w Mielcu. Równocześnie, w całym kraju trwa rebranding sklepów Grene, a sieć PbK rośnie. W ciągu roku od premiery nowego formatu sklepów, powstało już blisko 70 takich placówek.

image
Sklepy Grene zmieniają się w nowoczesne, wielozadaniowe placówki
z logo Powered by Kramp (PbK).
FOTO: Kramp

O tym, jak można dołączyć do sieci PbK, dowiesz się na: www.poweredbykramp.pl

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
19. czerwiec 2024 09:19