Wspaniały pokaz pirotechniczny podczas XIII Święta Mleka w GarwolinieOSM Garwolin
StoryEditorSpółdzielnie mleczarskie

Święto mleka w Garwolinie 2024 [FOTO]

12.06.2024., 14:30h
Za nami kolejna, XIII edycja Święta Mleka, zorganizowanego przez OSM Grwolin. Nie zabrakło tłumu odwiedzajacych i szampańskiej zabawy.

Wyjątkowa XIII edycja Święta Mleka w Garwolinie

Tegoroczna edycja Święta Mleka odbyła się w pierwszą niedzielę czerwca, w Amfiteatrze Zarzecze w Garwolinie. Licznie przybyli odwiedzający nie mogą czuć się rozczarowani, bowiem program imprezy był niezwykle bogaty i dedykowany gościom w każdym wieku. Celem corocznego świętowania jest promocja spożycia mleka i przetworów mlecznych oraz uświadomienie społeczeństwa o korzyściach płynących ze spożywania polskiego nabiału.

– Święto Mleka w Garwolinie to wspaniałe wydarzenie będące doskonałą promocją zachęcającą społeczeństwo do spożywania mleka i jego przetworów, zrealizowaną w atrakcyjnej formie. Piknik ma charakter otwarty i ogólnodostępny i każda zainteresowana osoba może wziąć w nim udział. Przyciąga on mnóstwo osób, stanowi okazję dla rodzin do wspólnego spędzania czasu i umożliwia dzieciom dobrą zabawę.

To z kolei pozwala na propagowanie wiedzy na temat mleka i przetworów mlecznych oraz zwiększanie świadomości konsumentów odnośnie walorów i pożytecznego wpływu tych produktów na organizm człowieka, co może w dłuższej perspektywie czasowej wpłynąć na zmianę zachowań konsumentów i zwiększenie spożycia produktów mleczarskich – powiedział Arkadiusz Pisarek, nowy Prezes Zarządu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich.

image
FOTO: OSM Garwolin
image
FOTO: OSM Garwolin
image
FOTO: OSM Garwolin

Czytaj więcej: Arkadiusz Pisarek nowym prezesem KZSM

Moc atrakcji dla odwiedzających

Wydarzenie obfitowało w konkursy z nagrodami, animacje oraz zabawy o tematyce mleka. Nie zabrakło pokazu iluzji, baniek mydlanych, oraz pokazu pirotechnicznego. Podczas imprezy dzieci mogły bawić się w dmuchanym wesołym miasteczku, zrobić sobie brokatowy tatuaż czy też zrobić zdjęcie z przemiłą maskotką Mleczną Krówką. 

Dla wszystkich odwiedzających byłą dostępna mleczna fotobudka z rekwizytami, żeby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Imprezę uświetnił profesjonalny pokaz kulinarny wraz z degustacją przekąsek, przygotowanych na bazie produktów nabiałowych OSM Garwolin. Gwiazdami wieczoru były zespoły DiscoBoys i Topky.

Organizatorem Święta Mleka w Garwolinie był KZSM Zw Rew., a imprezę sfinansowano z Funduszu Promocji Mleka.

image
FOTO: OSM Garwolin

 

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. lipiec 2024 03:11