fot. arch. policja.pl
StoryEditorPROTEST

Jedziesz ciągnikiem na protest rolników? Sprawdź, czy masz punkty karne

18.02.2024., 16:30h
Prowadzisz, a nie pamiętasz, kiedy ostatnio sprawdzałeś stan swoich punktów karnych? Nie wiesz, czy jakieś mogą jeszcze być na Twoim „liczniku”? Nie musisz jechać na komisariat, żeby się tego dowiedzieć. Wystarczy kilka prostych kroków i smartfon.

Punkty karne sprawdzisz od ręki

Dostęp do informacji o punktach karnych jest na wyciągnięcie ręki, dzięki dwóm prostym sposobom: poprzez e-usługę na portalu GOV.pl oraz bezpłatną aplikację mObywatel.

GOV.pl – Sprawdź swoje punkty karne online

Wejdź na portal GOV.pl i skorzystaj z e-usługi "Sprawdź swoje punkty karne". Wystarczy chwila czasu, dostęp do internetu i posiadanie profilu zaufanego (PZ), który pozwoli potwierdzić Twoją tożsamość. Po zalogowaniu możesz łatwo sprawdzić aktualną ilość swoich punktów karnych. Pamiętaj, że baza danych jest aktualizowana codziennie, więc informacje mogą ulec zmianie.

Aplikacja mObywatel

Punkty karne można tez sprawdzić na smartfonie! Pobierz bezpłatną aplikację mObywatel, dostępną na smartfony. Zaloguj się przy użyciu profilu zaufanego, a następnie sprawdź swoje punkty karne w zaledwie kilka kliknięć. Aplikacja jest intuicyjna i przyjazna dla użytkownika, umożliwiając błyskawiczny dostęp do informacji o punktach karnych.

Pamiętaj, że korzystając z e-usługi Sprawdź swoje punkty karne, masz możliwość sprawdzenia jedynie ilości punktów karnych. Informacje w bazie danych są aktualizowane raz dziennie, dlatego warto regularnie monitorować swoje punkty, aby być na bieżąco z ewentualnymi zmianami.

oprac. M. Czubak

fot. arch. policja.pl

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. czerwiec 2024 09:22