Andrzej z ”Rolnicy. Podlasie”YouTube/Andrzej i Gienek/ZrzutEkranu
StoryEditor"Rolnicy. Podlasie"

Andrzej z Rolnicy Podlasie pobity we własnej wsi. Trafił do szpitala

04.09.2023., 10:00h
Andrzej z „Rolnicy. Podlasie” był uczestnikiem nieprzyjemnego incydentu. Rolnik został pobity przez jednego z mieszkańców wsi. Czy Andrzej mocno ucierpiał w tym starciu?

Do zdarzenia z udziałem bohatera programu „Rolnicy. Podlasie” doszło we wtorek 22 sierpnia 2023 r. Rolnik sam zgłosił się na komisariat policji, ponieważ został pobity. Jak informuje portal „Super Express”, kom. Agnieszka Dąbrowska, oficer prasowa KPP w Bielsku Podlaskim przekazała, że oprawcą okazał się jeden z mieszkańców wsi Plutycze, w której od urodzenia mieszka pokrzywdzony.

Andrzej z „Rolnicy. Podlasie” w szpitalu

W związku z tym, że u rolnika podejrzewano uraz głowy, trafił do szpitala w Bielsku Podlaskim. Badani nie wykazały jednak żadnych obrażeń i 40-latek opuścił szpital.

Andrzej i Gienek uczestnikami bójek

Fani programu „Rolnicy. Podlasie” z pewnością wiedzą, że nie tylko Andrzej znalazł się w opresji. Ofiarą pobicia padł również jego ojciec, Gienek, który „oberwał” od policjantów na własnym podwórku.

„Rolnicy. Podlasie” kiedy oglądać?

Program „Rolnicy. Podlasie” jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20.00 w stacji FOKUS TV. Coraz więcej bohaterów formatu prowadzi swoje kanały na YouTube. Poza emisjami telewizyjnymi swoją codziennością w Internecie dzielą się Emilia Korolczuk, Bogdan Kubala, Andrzej i Gienek, Monika i Tomek Cieślikowie oraz Waldek wuj Andrzeja.

oprac. Justyna Czupryniak  

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. luty 2024 12:50