StoryEditorWiadomości rolnicze

Marta i Paweł z “Rolnik szuka żony” biorą ślub! Kiedy powitają na świecie dziecko?

11.03.2022., 14:03h
Program “Rolnik szuka żony” na przestrzeni lat połączył kilka par, które obecnie układają sobie wspólnie życie. Wśród nich znaleźli się bohaterowie 7. sezonu: Marta i Paweł, którzy odnaleźli szczęście u swojego boku. Przed nimi życiowa rewolucja: w najbliższym czasie wezmą ślub, a niedługo potem na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko!

Z roku na rok budują wspólne życie 

W wyemitowanym w czasie świąt Bożego Narodzenia odcinku specjalnym “Rolnik szuka żony” Marta i Paweł jasno mówili o tym, że planują sformalizować swój związek i założyć rodzinę. W ubiegłym roku zaręczyli się, kupili i wyremontowali dom. Na 2022 rok zaplanowali ślub. 

Marta już wtedy deklarowała, że nie chciałaby bawić się na własnym weselu z ciążowym brzuszkiem. Los jednak pokrzyżował nieco jej plany, bowiem para spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka! Mimo to zdecydowali, że zorganizują uroczystość. Jak zapowiedziała Marta na swoim profilu w mediach społecznościowych, zaplanowana na marzec ceremonia będzie skromna. Jednak świętowanie początku nowego życia nie ograniczy się do jednego dnia. Przyszli nowożeńcy planują zorganizować huczne wesele... w kolejnym roku. 

Przygotowania do uroczystego dnia para relacjonuje w mediach społecznościowych już od kilku miesięcy. Fani mogli śledzić proces wybierania obrączek i przymiarek sukni ślubnej, po którą Marta i Paweł polecieli aż do Dubaju. 

Walentynkowa niespodzianka 

Choć para nie kryła się z chęcią założenia rodziny, w świątecznym odcinku specjalnym jeszcze nic nie wskazywało na to, że mowa o planach, które są już... zrealizowane! Dopiero w walentynki Marta i Paweł ogłosili, że domysły fanów były słuszne i spodziewają się dziecka. Co więcej, w lutym narzeczona rolnika była już w 5. miesiącu ciąży. 

W ostatniej serii pytań i odpowiedzi, zorganizowanej na swoim Instagramie, Marta zdradziła, że wraz z Pawłem powitają wspólną pociechę w czerwcu. Wiadomo już, że będzie to chłopiec, a rodzice wybrali dla niego uniwersalne i międzynarodowe imię. Przyszła mama zdecydowała się także na szpital, w którym dziecko przyjdzie na świat i zadeklarowała, że chciałaby urodzić siłami natury. 

Dla Marty narodziny synka nie będą debiutem w roli mamy. Narzeczona Pawła ma bowiem córeczkę z poprzedniego związku, która obecnie ma 8 lat. 

Miłość z ekranu kwitnie na co dzień 

Marta i Paweł to nie jedyna para, którą połączył program “Rolnik szuka żony”. W ostatniej edycji szczęście odnalazło aż dwóch uczestników. Pierwsza para, Krzysztof i Bogusława, wzięli ślub jeszcze przed zakończeniem emisji programu! Osoby z ich otoczenia sugerowały, że ci nowożeńcy także marzą o wspólnym dziecku. 

Zaręczeni są dziś także Kamil i Joanna z 8. edycji. Młodzi zamieszkali razem i planują ślub. Póki co nie zdradzili fanom, czy w najbliższym czasie zechcą powiększyć rodzinę. 


Z.Ć.
fot. TVP

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
28. listopad 2023 14:48