fot. Amazon Prime
StoryEditorRolnik

Rolnik wybrany najseksowniejszym mężczyzną 2024 roku. Wybór zaskakuje

27.06.2024., 16:00h
Rolnik ponownie został wybrany najseksowniejszym mężczyzną 2024 r. w plebiscycie portalu randkowego Illicit Encounters. Wybór może zaskakiwać.

Jeremy Clarkson najseksowniejszym mężczyzną 2024

Jak czytamy w niemieckim Agrarheute, agnecja randkowa Illicit Encounters co roku prosi 2 tys. członkiń o ocenę 50 osób publicznych w Wielkiej Brytanii w skali od 0 do 10. W roku 2024 zwycięzcą ponownie został Jeremy Clarkson. Jak wyjaśnia rzeczniczka serwisu randkowego, mimo swojego wieku, Clarkson podbija serca kobiet. Jej zdaniem, na ich reakcję ma wpływ serial emitowany od 2021 roku w serwisie Amazon Prime Video pt. „Farma Clarksona”, w którym dziennikarz prezentuje swoje liczące 400 ha gospodarstwo.

Kogo pokonał Clarkson?

Lista osób nominowanych do tytułu najseksowniejszego mężczyzny roku 2024 była naprawdę imponująca. W czołówce znalazły się takie osobowości jak:

  • książę William,
  • książę Harry,
  • sportowiec Russ Cook,
  • prezenter Dermot O’Leary,
  • aktor Tom Holland.

Nikt jednak nie był w stanie wygrać z 64-letnim Clarksonem.

Czy Jeremy Clarkson ucieszył się z wygranej?

Jak się okazuje, wygrana Clarksona w plebiscycie zorganizowanym przez portal randkowy nie była dla niego niczym zaskakującym. W felietonie napisanym dla brytyjskiego magazynu „Daily Telegraph” podsumował sytuację w następujący sposób:

– Widzę, że niektórzy uważają mnie za najseksowniejszego mężczyznę na świecie, ale pod zabłoconymi tweedowymi płaszczami jestem trochę gruby – napisał Clarkson.

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Agrarheute.com

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. lipiec 2024 21:11