fot. Amazon Prime
StoryEditorNA LUZIE

Jeremy Clarkson rozbudowuje swoje gospodarstwo. Jak ma wyglądać nowa stodoła?

13.01.2024., 16:00h
Jeremy Clarkson, znany prezenter telewizyjny i właściciel Diddly Squat Farm w Oxfordshire, planuje zbudowanie nowej stodoły o długości 36 metrów na terenie Chipping Norton Road, niedaleko Chadlington.

Pilna potrzeba dodatkowej przestrzeni

W zgłoszeniu wniosku o planowanie napisano, że na farmie istnieje „pilna potrzeba dodatkowej przestrzeni magazynowej”, a brak nowej stodoły znacznie wpływa na cenę, jaką Clarkson uzyskuje za swoje produkty. Aktualny magazyn ziarna nie spełnia wymagań co do swojego przeznaczenia i jest zbyt mały, aby obsłużyć operacje związane z uprawą rolniczą na farmie, która produkuje aż sześć różnych plonów, w tym cztery główne.

Stodoła na kilkadziesiąt metrów

Zaproponowana struktura miałaby 36 metrów długości, 18 metrów szerokości, a wysokość do krawędzi dachu wyniosłaby osiem metrów. Planowana jest ciemnoniebieska i czarna kolorystyka dachu z cementowo-włóknistymi płytami.

W swoim artykule w Sunday Times w październiku, Clarkson wspomniał, że mógłby zarobić dużo więcej, sprzedając farmę niż „uprawiając chleb, piwo i olej roślinny”. Niemniej jednak, podkreślił, że czerpie przyjemność z posiadania farmy, a w przyszłości może przekazać ją swoim dzieciom.

image

Farma Mleka oszukała konsumentów? Zamiast 10 tys. krów miała tylko… 11

Michał Czubak

fot. Amazon Prime Video

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. maj 2024 13:40