Tomek Cieślik z Rolnicy Podlasie mistrzem w przeciąganiu liny ciągnikiem. Jego John Deere lepszy od Fendta [WIDEO]Justyna Czupryniak/Canva/Facebook/Monika i Tomek Cieslik Pokaniewo Złote Jabłko
StoryEditorRolnicy. Podlasie

Tomek Cieślik z Rolnicy. Podlasie mistrzem w przeciąganiu liny ciągnikiem. Jego John Deere lepszy od Fendta [WIDEO]

29.01.2024., 16:30h
To był naprawdę wyjątkowy, 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wysokiem Mazowieckiem, podczas którego odbyły się IV Wysokomazowieckie Zawody Traktorów w Przeciąganiu Liny. Zwycięzcą został Tomek Cieślik z „Rolnicy. Podlasie”.

Rolnicy. Podlasie – Tomek Cieślik zwycięzcą w konkursie przeciągania liny

IV Wysokomazowieckie Zawody Traktorów w Przeciąganiu Liny zostały rozegrane w 5 kategoriach, w których wyłoniono następujących zwycięzców:

  • kategoria do 6 ton — DEUTZ-FAHR 6125C - Gospodarstwo Rolne Szymon Buczyński, Podłatki Duże — kierowca Szymon Buczyński,
  • kategoria 7-8 ton — JOHN DEERE 7530 - Usługi Sprzętowo-Rolnicze Jakub Michalski, Tybory Kamianka — kierowca Jakub Michalski,
  • kategoria 8-10 ton — MASSEY FERGUSON 8S - Roltoma Tomasz Stypułkowski, Sokoły — kierowca Mateusz Kulesza,
  • kategoria 10-12 ton — JOHN DEERE 7R 330 - Gospodarstwo Rolne Tomasz Cieślik, Pokaniewo — kierowca Tomasz Cieślik,
  • kategoria 12 – 17 ton — FENDT VARIO 936 - Maxim Usługi Rolnicze Mirosław Wyszyński, Kostry Noski — kierowca Maksymilian Wyszyński.

Rolnicy. Podlasie – zawody pełne emocji

W nagraniu, które małżeństwo udostępniło w swoich mediach społecznościowych, możemy zaobserwować, że zawody były dla Moniki i Tomka ogromnym przeżyciem. Rolnik nie ukrywał, że nieco stresuje się przed starciem z ubiegłorocznym zwycięzcą, jednak jego 330-konny John Deere nie dał za wygraną i gładko przeciągnął Fendta na swoją stronę.

– To były naprawdę wyjątkowe zawody. Tyle emocji i stresu. Widzowie mieli co oglądać. Johndeere prowadzony przez Tomka wywalczył 1 miejsce w kategorii 10-12 ton. Dziękujemy serdecznie wszystkim kibicującym, bo połowa sukcesu to doping. Przyjęliście nas gorąco i serdecznie. Za rok też się spotkamy. Będziemy bronić tytułu – napisali Cieślikowie na Facebooku.

Gratulujemy!

Poznaj przepis na domowy chleb od Emilki z "Rolnicy. Podlasie".

image
Rolnicy. Podlasie

Monika i Tomek Cieślikowie z Rolnicy Podlasie ruszają z nową inwestycją

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: Facebook/Monika i Tomek Cieślik Pokaniewo Złote Jabłko, Gazeta Współczesna

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. luty 2024 20:45