StoryEditorWiadomości rolnicze

Żniwa 2022: ile sypał jęczmień u Weroniki i Marleny z GR Załoga? [WIDEO]

13.07.2022., 13:07h
Weronika i Marlena z kanału GR Załoga rozpoczęły już żniwa 2022. Popularne rolnicze youtuberki wskoczyły za kierownicę kombajnu, by skosić jęczmień. Jak oceniają początek tegorocznego sezonu żniwnego?

GR Załoga sprawnie prowadzi kamerę i... kombajn

Fani dziewczyn z GR Załoga z pewnością wiedzą, że tym młodym rolniczkom żadne wyzwanie nie jest straszne. Nic więc dziwnego, że z właściwym sobie zapałem Weronika i Marlena wcześnie rozpoczęły żniwa 2022. Tym razem nie działały jednak na swoim polu, lecz wraz z tatą, z którym współprowadzą gospodarstwo, kosiły jęczmień u jednego ze znajomych. 

W opublikowanym na kanale filmiku fani GR Załogi mogą podziwiać sprawność, z jaką Weronika i Marlena operują nie tylko kamerą, ale także potężnym kombajnem marki New Holland. Trzeba przyznać, że wprawa, z jaką Marlena kieruje taką maszyną robi wrażenie!

Jak youtuberki z GR Załoga oceniają zbiory jęczmienia?

Weronika i Marlena zapowiedziały, że filmik z koszenia jęczmienia to dopiero początek serii z tegorocznych żniw. Dlatego nie publikują jeszcze żadnych podsumowań co do zbiorów i plonów. Mimo to, na opublikowanym filmiku możemy usłyszeć, że młode rolniczki są zadowolone ze stanu koszonego zboża. 

- Kosimy jęczmień ozimy, ładnie już doschnięty. Zaraz zrobimy próbę, żebyście razem z nami upewnili się, że na pewno to zboże jest doschnięte - zapowiadała Marlena.

Żniwa 2022 w GR Załoga

Na kanale GR Załoga pojawiają się kolejne materiały wideo, przygotowane przez Weronikę i Marlenę. Możemy na nich zobaczyć jak młode rolniczki szykują się do kolejnych etapów żniw, między innymi dbając o to, by ich kombajn nie tylko sprawnie działał, ale także nienagannie się prezentował. 

Zobacz, jak Marlena i Weronika z GR Załoga zaczynają żniwa 2022! 

 Zuzanna Ćwiklińska
foto, video: GR Załoga
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
27. luty 2024 16:20