StoryEditorwiadomości z branży

Eksperci dzielą się wiedzą - BASF także zorganizował Wirtualne Dni Pola

01.09.2020., 10:09h
Jak wszystkie firmy chemiczne, również BASF w tym roku organizował Wirtualne Dni Pola. Mimo wszelkich przeciwności eksperci dzielili się doświadczeniami i wiedzą rolniczą.
Na Wirtualnych Dniach Pola BASF były prezentowane nowe technologie i innowacyjne dotyczące ochrony roślin. Każdy z zainteresowanych wiedzą z Centrów Kompetencji BASF bez trudu znajdzie na stronach firmy zapisy filmów Wirtualnych Dni Pola. Warto, bo detale dotyczące np. nowych odmian InVigor, jesiennej regulacji, ochrony i odchwaszczania rzepaku są aktualne.

Ważna jest praktyczna wiedza

Eksperci BASF w czasie tych webinaryjnych spotkań omawiali rozwiązania w regulacji wzrostu roślin, skuteczne technologie w ochronie fungicydowej i herbicydowej, rzepaku, zbóż i innych roślin. Podczas spotkań online, nie zabrakło konkretnych pytań rolników i konkretnych odpowiedzi i rad ekspertów. A jeżeli ktoś chce powrócić na Wirtualne Dni Pola BASF, może to zrobić – linki do filmów są na stronie internetowej firmy.

Wiedzą dotyczącą nowych odmian rzepaku, sprawdzających się w trudnych warunkach klimatyczno-glebowych, efektywnych rozwiązań związanych z ochroną herbicydową oraz przygotowania rzepaku na długą jesień i zimę dzielili się z uczestnikami Wirtualnych Dni Pola eksperci BASF, m.in Marcin Chojecki, Tomasz Kowal, Kamil Szpak i Miłosz Piotrowski....
Pozostało 73% tekstu
Dostęp do tego artykułu mają tylko Prenumeratorzy Tygodnika Poradnika Rolniczego.
Żeby przeczytać ten i inne artykuły Premium wykup dostęp.
Masz już prenumeratę? Zaloguj się
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
28. maj 2024 16:39