Piotr Rybkowski nowym dyrektorem w Agrii PolskaAgrii Polska
StoryEditorAgrii Polska

Piotr Rybkowski nowym dyrektorem w Agrii Polska

01.05.2024., 12:30h
Znamy nowego dyrektora handlowego w firmie Agrii Polska Sp. z o.o. Kim jest Piotr Rybkowski?

Piotr Rybkowski nowym dyrektorem Agrii Polska Sp. z o.o.

Od 26 marca bieżącego roku Piotr Rybkowski objął stanowisko dyrektora handlowego w firmie Agrii Polska Sp. z o.o. Przejęcie przez niego nowej funkcji zbiega się w czasie z otwarciem nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Aleksandrowie Kujawskim.

Piotr Rybkowski - wykształcenie

Piotr Rybkowski związany jest z firmą Agrii od 2003 roku. Absolwent kierunku ochrona środowiska i rekultywacja terenów zdegradowanych na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, rozpoczął karierę jako doradca terenowy, wykazując się szeregiem umiejętności handlowych i operacyjnych.

Zdobyte doświadczenie, umiejętności menadżerskie oraz zaangażowanie zaowocowały efektywną, 20-letnią współpracą w ramach organizacji. Stałe poszerzanie kompetencji w obszarze agronomii i zarządzania zespołem, przyczyniły się kolejno do objęcia przez niego stanowiska menadżera sprzedaży i dyrektora regionalnego oddziału Południe. Teraz powierzono mu rolę dyrektora handlowego marki Agrii.

image
FOTO: Agrii Polska

Dlaczego Piotr Rybkowski został nowym dyrektorem handlowym Agrii Polska Sp. z o.o.?

Przejęcia stanowiska przez Piotra Rybkowskiego to wynik rozwoju spółki na rynku krajowym. W maju zaplanowano oficjalne otwarcie nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Aleksandrowie Kujawskim. Agrii Polska należy do grona liderów w branży produkcji i dystrybucji nowoczesnych nawozów, materiału siewnego, płodów rolnych, pasz oraz środków ochrony roślin. Uruchomienie produkcji w nowej fabryce to olbrzymi krok w stronę rozwoju marki własnej nawozów dolistnych foliQ, ale również wyjście naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom polskich rolników dotyczących stabilnych, jakościowych i pewnych środków dla roślin.

Marek Kalinowski

Za informacją Agrii

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. czerwiec 2024 13:22