StoryEditorwiadomości z branży

Trwa Wielka Loteria od CIECH Sarzyna. Weź w niej udział

23.03.2023., 19:03h
Pierwszego marca ruszyła coroczna loteria dla rolników, organizowana przez spółkę CIECH Sarzyna. W puli jest ponad 1100 nagród, w tym samochód klasy premium – Porsche Macan.

Uczestnikami loterii mogą być pełnoletnie osoby fizyczne będące rolnikami, prowadzące własne gospodarstwa rolne lub zajmujące się uprawą roślin, zamieszkałe na terenie Polski. W losowaniu nagród może wziąć udział każdy, kto w wyznaczonym terminie dokona zakupu przynajmniej jednego opakowania herbicydu Halvetic oraz innego dowolnego produktu CIECH Sarzyna objętego promocją, a potem zarejestruje numer dowodu zakupu na stronie www.loteriaciech.pl lub zgłosi go SMS-em. Loteria trwa do 31 maja br. Pamiętajmy – dowód zakupu promocyjnego należy zachować.

Losowanie nagród już w czerwcu!

Losowanie nagrody głównej odbędzie się 2 czerwca 2023 roku i wezmą w nim udział wszystkie zgłoszenia zarejestrowane od 1 marca do 31 maja br. Przez czas trwania loterii, każdy ma szansę na nagrody natychmiastowe i nagrody miesięczne, w tym: nowoczesny sprzęt kuchenny, bony paliwowe o wartości 1000 oraz 100 złotych, a także flagowy produkt CIECH Sarzyna – innowacyjny herbicyd Halvetic. Herbicyd służy do nieselektywnego zwalczania chwastów, a dzięki technologii BGT pozwala na utrzymanie wysokiej skuteczności substancji czynnej (glifosat), przy zmniejszeniu jej dawki o połowę.

Tysiąc nagród dla rolników od CIECH Sarzyna 

Coroczna loteria CIECH Sarzyna cieszy się uznaniem wśród naszych klientów już od kilku lat. Z radością rozpoczynamy więc kolejną edycję, w której do wygrania jest ponad tysiąc atrakcyjnych nagród, w tym samochód Porsche Macan. Tym razem w centrum loterii jest nasz innowacyjny i stworzony w duchu zrównoważonego rolnictwa środek ochrony roślin Halvetic, który oparty został na przełomowej technologii BGT. Choć jest to jeden z najnowszych produktów w portfolio CIECH Sarzyna, to już cieszy się on zaufaniem oraz uznaniem rolników w ponad 10 europejskich krajach – mówi Sebastian Kostrubała, dyrektor marketingu i obsługi sprzedaży w CIECH Sarzyna.

Marek Kalinowski
Za informacją CIECH

Artykuł ukazał się w Tygodniku Poradniku Rolniczym 12/2023 na str. 44. Jeśli chcesz czytać więcej podobnych artykułów, już dziś wykup dostęp do wszystkich treści na TPR: Zamów prenumeratę.

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
01. grudzień 2023 17:07