StoryEditorWypadki

53-latek nie wróci do domu. W lesie został zmiażdżony przez ciągnik [ZDJĘCIA]

07.04.2023., 16:04h
Dramat w Wielki Piątek. Tuż przed południem w Motylewie (woj. lubuskie) śmierć pod ciężarem Ursusa poniósł 53-letni traktorzysta. Mężczyzna zginął na miejscu.

Gorzów Wielkopolski. Dramat w Motylewie. Traktorzysta zginął pod ciężarem ciągnika rolniczego

7 kwietnia około południa doszło do wypadku drogowego w Motylewie (woj. lubelskie). Zdarzenie miało fatalny skutek. Na miejscu zginął 53-letni mężczyzna, który kierował ciągnikiem rolniczym. Do wypadku doszło w lesie. Na ratunek przygniecionemu ruszyły cztery strażackie zastępy oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe i naziemny zespół ratownictwa medycznego.

Ciągnik stoczył się, zabijając traktorzystę

Do wypadku doszło stricte na drodze leśnej. Występuje tam dość pagórkowaty teren, na którym nie jest trudno stracić panowanie nad pojazdem. Właśnie tutaj przyczynę wypadku upatrują gorzowscy policjanci. To właśnie w takim terenie ciągnik kierowany przez 53-latka przewrócił się i stoczył się ze wzniesienia śmiertelnie przygniatając kierującego nim mężczyznę.

Strażacy, po wydobyciu poszkodowanego spod Ursusa odstąpili od czynności ratowniczych. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon poszkodowanego.

Teraz wyjaśnianiem wypadku zajmują się policjanci. Na polecenie prokuratora ciało 53-latka zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Michał Czubak
Fot. KM PSP Gorzów Wlkp., OSP Nowiny Wielkie

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
03. październik 2023 03:41